HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Temmuz 2021

İzmir Şanlıurfa Federasyonu’nda Mızraklı Güven Tazeledi

Magazinizmir
İzmir Şanlıurfa Federasyonu olağanüstü genel kurulu yapıldı. Olağanüstü genel kurul sonrası Ferit Mızraklı yeniden Federasyon Başkanı seçildi.

İzmir Bayraklı Havuz Düğün Salonu’nda gerçekleşen genel kurula çok sayıda İzmir ve Şanlıurfalı vatandaş katıldı. Siyaset ve STK temsilcileri de genel kurulda Urfalı dostlarını yalnız bırakmadı.
Genel Kurula CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı.
Yeniden başkan seçilen Mızraklı, ailesine, yönetim kuruluna, federasyon delegelerine, milletvekillerine, belediye başkanlarına, Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Deva Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi temsilcilerine, hukuk, siyaset, sanat, spor ve medya dünyasındaki tüm Urfa dostlarına teşekkür etti.
Şanlıurfalıları biraya getiren genel kurul sonrası davetlilere Ali Öncel’in katkılarıyla hazırlanan lezzetli çiğköfteler ikram edildi. Gecede sahne alan sıra gecesi ekibi ve Mehmet Genç davetlilere keyifli bir akşam geçirtti. İzmir’de Urfa Rüzgarı estiren sıra gecesi ekibi ve lezzetli çiğköfteler davetlilerden tam not aldı. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN