HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 7 Ocak 2022

İzmir 35 Narlıdere, Dört Bir Yanınızı Mutlulukla Saracak

Magazinizmir
Türkiye'nin en büyük projelerinin yapımında imzası bulunan İrfan Çiftçi, 10.000 bağımsız bölüme yakın toplu konut, baraj, otoyol ve demiryolu projelerinin ardından, şimdi İzmir’e yatırım yapıyor. Solhan Barajı, Diyarbakır-Mazıdağı Demiryolu Projesi ve Batman Hasankeyf’te 3 viyadüğün montajı ve köprü inşaatları ile tanıdığımız Çiftçi, son olarak İstanbul’da 120 konutluk Çengelköy Life Projesi’yle de elde ettiği başarının ardından bu kez İzmir Narlıdere’de 192 daire ve birçok sosyal donatının yer aldığı İzmir 35 Narlıdere projesini hayata geçiriyor.

İzmir 35 Yapı, Narlıdere’de Kentsel Dönüşümün Öncüsü Konumunda

Narlıdere’de kentsel dönüşümde öncü bir noktada olan İzmir 35 Yapı, kentsel dönüşüm projesinin hak sahipleriyle gerçekleştirdiği toplantısının ardından büyük bir projeye imza atma kararı aldı. İzmir 35 Narlıdere Projesiyle İzmir sakinleri, modern mimariyle ferah bir yaşamı muhteşem bir manzarayla deneyimleyebilecek.

İzmir 35 Narlıdere, Lokasyonu ve Sosyal İmkanlarıyla Gücüne Güç Katıyor!

İzmir 35 Narlıdere, sunduğu imkanlarla birlikte yaşamınızı dört bir yanıyla düşünüyor olacak. Sağlıklı yaşam için atacağınız adımlara spor salonunda, ayaklarınızın hemen altındaki İzmir’in keyfine ise sonsuzluk havuzunuzda ulaşabilme imkanına sahip olmak burada mümkün olacak. Körfez manzarası, çam ormanları gibi İzmir’de yaşamanın prestijlerine şahit olabileceğiniz proje, alışveriş merkezleri ve Balçova’ya yakınlığıyla büyük şehirde yaşamanın ayrıcalıklarına sahip olmak isteyenlere de fırsat tanıyor.

İzmir 35 Narlıdere'de sırtınızı Balçova’nın ormanlarına yaslayacak, yüzünüzü İzmir'in meşhur körfez manzarasına döneceksiniz. Bir yanınız İstinye Park, Agora gibi alışveriş merkezleri ile İzmir'in yeni kent merkezi Balçova'ya; bir yanınız ise Seferihisar, Urla ve Çeşme gibi Ege'nin gözde tatil beldelerine açılacak. Kısacası; "İzmir 35 Narlıdere", lokasyonundan ve projenin sosyal artılarından aldığı güç ile dört bir yanınızı mutlulukla sarmak gayesiyle yola çıkıyor.

5 bin metrekaresi peyzaj alanı olmak üzere 11 dönüm arsa üzerine kurulan İzmir 35 Narlıdere, açık ve kapalı havuz, fitness salonu, hamam, sauna, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk oyun alanları gibi sosyal olanakları eviniz ile buluşturuyor.


İzmir 35 Narlıdere’de Avantajlı Ödeme Olanakları Sizi Bekliyor

Dört bir yanınızı mutlulukla saracak olan İzmir 35 Narlıdere projesiyle tüm imkanların elinizin altında olacağı bir yaşama 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde, geniş balkonlu ve deniz manzaralı alternatifleriyle sahip olmak mümkün.

İzmir 35 Narlıdere projesi için 12 ay vade ve 0 faiz avantajı sağlayan ödeme olanakları sizi bekliyor.

Detaylı bilgi için 0(232) 277 35 35’i arayabilir veya satış ofisinde maket ile örnek daireyi gezebilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN