HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 25 Şubat 2022

HUAWEI WATCH FIT Ailesi Sağlık ve Modayı Bir Arada Sunuyor

Magazinizmir
Huawei, WATCH FIT Ailesi kullanıcılarını sağlıklı bir yaşam için desteklerken aynı zamanda moda, stil ve estetik ihtiyaçlarına da yanıt veriyor.

HUAWEI Watch Fit Elegant
HUAWEI WATCH FIT Elegant, cilalı cam yüzey ve paslanmaz çelik saat gövdesini tamamlayan yumuşak floroelastomer kayış kullanılarak, daha fazla dayanıklılık ile tüm gün rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlandı. Etkileşimli ve ilgi çekici fitness kursları her zaman HUAWEI WATCH FIT Serisi’nin benzersiz bir özelliği olmuştur. 96 egzersiz modunun yanı sıra, omuzlarda ve boyunda yağ yakma, tonlama ve gerginliğin azaltılması dahil olmak üzere en yaygın fitness çalışmalarını hedeflemek için 12 kolay fitness sınıfı geliştirildi. Zaman veya yer konusunda herhangi bir kısıtlaması olmayan bu kurslar ile kullanıcılar evde veya ofiste kısa sürelerle çalışabilirler.

12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra HUAWEI WATCH FIT Elegant, tüm yeteneklerden koşucular için 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Akıllı saat kullanıcı koşarken yerleşik GPS ve çoklu sensörlerin yardımıyla tüm koşuyu analiz ediyor. Huawei’nin akıllı teknolojisi, kullanıcılara antrenman verimliliklerini artırmak ve yaralanma olasılığını önlemek için gerçek zamanlı koşu rehberliği ve antrenman tavsiyeleri veriyor.

HUAWEI WATCH FIT Elegant, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Huawei Online Mağaza üzerinden, 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor. Vade farksız 4 taksit imkanından yararlanabilecek tüketiciler, aynı zamanda 119 TL’ye uzatılmış garanti de alabiliyorlar. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN