HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 1 Mart 2022

HONOR, son amiral gemisi Magic4 serisini Barcelona’da tanıttı

Magazinizmir
HONOR’un yeni amiral gemisi telefon serisi Magic4, yepyeni akıllı saat modeli HONOR Watch GS 3 ve vücut ısısı ölçümü yapabilen akıllı kulaklığı HONOR Earbuds 3 Pro, Mobil Dünya Kongresi’nde meraklılarıyla buluştu.


Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde yepyeni premium ürünlerini görücüye çıkardı. HONOR Magic4 ve HONOR Magic4 Pro'dan oluşan HONOR Magic4 Serisi, HONOR'un amiral gemisi akıllı telefon serisinin en son üyesi olarak öne çıktı. HONOR ayrıca akıllı yaşam ürünleri portföyünü güçlendiren yeni HONOR Watch GS 3 ve HONOR Earbuds 3 Pro modellerini de tanıttı.

HONOR Device Co, Ltd. CEO'su George Zhao, “HONOR'da her zaman kullanıcılar için en iyi ürün deneyimini yaratmak için çalışıyoruz. Premium HONOR Magic Serimiz, yenilikçi teknolojimizin somut bir örneği olarak öne çıkıyor. Tasarım, ekran, kamera, performans ve güvenlikte mükemmelliği yeniden tanımlayan yeni HONOR Magic4 Serisi dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara büyüleyici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor” dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN