HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 16 Ocak 2020

HONOR GİYİLEBİLİR ÜRÜNLERİYLE CES 2020’YEDAMGA VURDU

Magazinizmir
"Yılın En İyi 15 Global Akıllı Telefon Markaları" arasında gösterilen HONOR, CES 2020’de giyilebilir teknolojileriyle çeşitli otoriteler tarafından ödülleri topladı.

 HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR son teknoloji ürünleri, başarılı büyüme performansı ve uluslararası marka bilinirliği konusunda elde ettiği başarılarla Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2020’de çeşitli uluslararası medya kurum ve kuruluşları tarafından bir dizi ödüle layık görüldü.

 

14 gün pil ömrüyle öne çıkan ikinci nesil akıllı sağlık asistanı HONOR MagicWatch 2, uluslararası lider medya kuruluşları Android Headlines, PocketNow ve Ubergizmo tarafından “Best of CES 2020” (CES 2020’nin En İyisi) ödülüne layık görüldü. Aktivite takibi konusunda ise HONOR Band 5 Sport, Android Authority tarafından bu yılın CES fuarında seçilen ürünlerden biri olarak CES 2020 Spotlight ödülüne layık görüldü.

Bu ödüllerin yanı sıra HONOR, 5G konusundaki öncü yeniliklerinden dolayı IDG tarafından ‘Yılın En İyi 15 Global Akıllı Telefon Markası’ arasında gösterilirken, yine IDG tarafından ‘Global 5G Akıllı Telefon İnovasyonunda Çığır Açan Marka’ ödülünü de kazandı.

Konu ile ilgili olarak HONOR Başkanı George Zhao şunları söyledi: “IDG tarafından endüstrideki lider markalardan biri olarak ödüllendirilmiş olmaktan dolayı gururluyuz. Bu ödül, entegre akıllı cihazlardan oluşan bir ekosistem yaratmayı hedefleyen, böylece gerçek anlamda birbirine bağlı bir toplumun yolunu açan 1+8+N stratejimizin başarısının bir göstergesi. HONOR endüstride inovasyon için öncü bir güç olmaya devam edecek, 5G ve akıllı yaşam konusundaki ilerlemeleri hızlandırmada da önemli bir rol oynayacak.”

FACEBOOK İLE BAĞLAN