HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Şubat 2022

Hampton by Hilton İzmir Aliağa Ödülleriyle Zirvede

Magazinizmir
Ege’nin incisi İzmir’de, Aliağa Kuş Cenneti'nin karşısında ve doğanın benzersiz güzellikleri arasında konumlandırılan Hampton by Hilton İzmir Aliağa, Türkiye’nin en prestijli otelleri arasında yer alıyor. Sunduğu eşsiz konforu, hizmeti ve hijyeniyle konuklarından tam not alan Hampton By Hilton İzmir Aliağa, yeniden “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülüne layık oldu.

Hizmet hayatına 2017 yılında başlayan Hampton by Hilton İzmir Aliağa, 2021 yılının dördüncü çeyreğinde, “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülüne aynı yılda ikinci kez layık görüldü. Ödülün değerlendirmesi ise 55 ülkede prestijli bir şekilde faaliyet gösteren, 3919 otelinde konaklama deneyimi yaşamış Hilton Hotel & Resorts konuklarının görüşleri alınarak yapıldı.

Avrupa ve Afrika Kıtaları ile Ortadoğu bölgesi içinde bulunan servis odaklı oteller arasında; konaklama standardı, yiyecek-içecek servisi, oda temizliği, Covid-19 uygulamalarının en iyi şekilde uygulanması gibi kriterlerin değerlendirilmesi sonucu, “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” olarak zirvede kendine yeniden yer buldu.
Sadece ulusal başarılarıyla yetinmeyen ve her geçen gün daha da ün kazanan Hampton By Hilton İzmir Aliağa, uluslararası pazarda da kendini en iyi şekilde kanıtladı. Dünya genelinde de misafir memnuniyetini en çok geliştiren %1’lik TOP otellerin arasında yerini aldı.
Hampton by Hilton İzmir Aliağa Genel Müdürü Ferhat Keleş, “Bu prestijli ödülü ikinci kez Türkiye’ye ve İzmir’e getirmiş olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtirken, başarıda emeği geçen tüm ekip üyesi arkadaşlarına, kıymetli görüşleri ile Hampton by Hilton İzmir Aliağa’yı bu ödüle layık gören tüm misafirlerine saygı ve şükranlarını iletti.”
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN