HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Şubat 2020

EVDEMA’DAN KADINLARA KADİM ÖĞRETİLER

Magazinizmir
Ev dekorasyon sektörünün öncü markası Evdema, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel Feng Shui-Mandala etkinliği düzenliyor.

Ev ve yaşam alanlarına dokunan enerjiler, geleneksel öğretiler mistik felsefeyle yeniden yorumlanıyor. Doğada var olan yaşam enerjisini yaşanılan mekânlarda harekete geçirme yöntemlerini içeren Feng Shui, evlerde pozitif ve huzurlu bir enerji oluşmasını sağlıyor. Beş bin yıllık geçmişi olan kadim öğreti, dekorasyona ilgi duyan herkesin ilgisini çekiyor.

Evdema, özel olarak düzenlediği Feng Shui ve Mandala etkinliğiyle kadınlar gününü kutluyor. Uzman eşliğinde gerçekleşecek etkinlikte; Feng Shui ile yönlerin değeri, renklerin ahengi, dekoratif unsurların dili, açı derinlik ilişkileri, doğru obje seçimi, astral beden hareketleri anlatılırken, Mandala ile evrenin sonsuzluğu çiziliyor. Zihne ışık tutan, kavramsal dengeyi aydınlatan, düşüncelere anlam katan duygular, yaratıcı tasarımlarla ifade buluyor.

 

5 Mart, Perşembe günü saat 13:00-16:00 arasında Evdema Avcılar Mağazası’nda düzenlenecek etkinlikte misafirler, Feng Shui ve Mandala’nın püf noktalarını öğrenerek bu kadim felsefenin derinliklerine inecek.

 

İnteraktif sohbet tadında sunum ve bilgilendirmelerin yapılacağı buluşmada, katılımcılar yeni deneyimlerle tanışıp, hayatına taze ufuklar katacak.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN