HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 13 Şubat 2020

ESRASTYLE.COM’DA NEVRESİM TAKIMI İNDİRİMLERİ BAŞLADI

Magazinizmir
“Modanın Adresi” anlayışıyla farklı tarzları bir arada buluşturan ve geniş bir kitleye hitap eden esrastyle.com’da yatakların en güzel süsü nevresim takımlarında indirim günleri başladı.

2016 yılından itibaren faaliyette bulunan ve 3-5 gün süreli mini festival niteliğindeki organizasyonlar düzenleyen Insta Event Alışveriş Festivali’nin online satışa yönelik girişimi olarak faaliyete geçirdiği ve moda dünyasına farklı bir boyut getirme hedefi bulunan esrastyle.com’da farklı zevklere hitap eden nevresim takımlarında indirim günleri başladı. Evlerin yatak odalarında yatakların en güzel süsü ve en sağlıklı koruma ürünlerinden olan nevresim takımlarındaki indirim, birbirinden farklı renk ve desen çeşidiyle her zevke hitap ediyor. Yatakları sadece korumakla kalmayan, estetik görünümleri ile de gözleri dolduran ve sağlıklı uykuda da oldukça huzur veren unsurlardan biri olan nevresim takımlarındaki indirim boyunca esrastyle.com, günümüzün alışveriş deneyimi ile mağazaya gitmeden rahatça alışveriş yapmaya olanağı sağlayacak.

 

Sitesinde anne & bebek, kadın giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta, mücevher, zücaciye, ev dekorasyon, ev tekstili, çocuk giyim gibi geniş bir yelpazeyle hizmet veren esrastyle.com’daki nevresim takımı indirimleri kampanyadaki seçili ürünlerde devam edecek.

FACEBOOK İLE BAĞLAN