HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 20 Aralık 2019

EGE KEPENK SİSMTEMLERİYLE EVİNİZ RENKLENİYOR

Magazinizmir
Kepenk ve panjur sistemleri sunduğu kullanım kolaylığı ile konutlarınızda güneş, kar, yağmur, rüzgar ve hırsız gibi etkenlere karşı güvenlik sağlanırken aynı zamanda havalandırma ve ışığı istenilen oranda içeriye alma ayrıcalığı da yaşanır.

 Firma 2005 yılında Ege Kepenk ünvanı ile konut tipi kepenk sistemleri alanında toptan üretim yapmak amacı ile kurulmuştur. Merkezi ve atölyesi İzmir'de bulunmaktadır. 

Türkiye'nin her bölgesine ve yurt dışına toptan olarak, hazır bitmiş ürün gönderilmektedir. 

17.yy'da Avrupa'da güvenlik ve güneşten korunma amaçlı uygulanan kepenk sistmeleri günümüzde geliştirilerek, hava su izalasyonu da sağlanmaktadır. Aynı zamanda binanın değerini arttırmakta ve makyajını tamamlayarak güzel bir görselliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de günümüzde birçok özel konsept projelerde tercih edilmeye başlanmıştır. Alüminyum ve Pvc olarak iki farklı ürün bulunmaktadır. Bunlarda kendi içlerinde uygulanacak yere bağlı olarak sürme sistem, katlanır açılır sistem gibi birçok çeşitte üretilebilmektedir. 15 senelik tecrübe ile her projenin detayına göre imal edilebilmektedir. Konut tipi kepenk sistemlerinde tecrübeleri sayesinde sektörde iddialı olduğuklarını söyleyebiliriz. Ayrıca bayilerine gelen talepler doğrultusunda yaygınlaşan kış bahçesi ve cambalkon sistemlerinde de 4 senedir yine toptan olarak hizmet verilmektdir. 

Tüm ürünlerinde renk sınırsızdır. Binanızın tarzına göre veya müşterilerin isteği doğrultusunda her renk uygulanmaktadır. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN