HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 24 Mayıs 2018

Chimi Güneş Gözlükleri ile Renkli Bir Yaz

Magazinizmir
İsveçli tasarımcı Charlie Lindström'ün benzersiz gözlükler yaratma hayaliyle, çocukluk arkadaşı Daniel Djurdjevic ile birlikte Stockholm’de kurduğu Chimi Eyewear, hayatın renklerini gözlere taşıyor.

6 model ve 10 farklı renkle sunulan Chimi'ler, renkli insanların yaşam tarzlarına uygun ve her ruh halini yansıtacak tasarımlarla hayata eşlik ediyor. Chimi gözlükler, Türkiye’yi dünya trendleri ile tanıştırmada deneyimli Pop Corner’da ve Vakkorama’larda satışa sunuluyor. www.popcorner.com.tr

"Bir gözlük asla yeterli değil" mottosuyla rengarenk gözlükleri hayatımıza sokan Chimi, renkleri seven ve asla tek güneş gözlüğü ile yetinmeyenlere hitap ediyor. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı gözlükleri ile tanınan Chimi, renkleri kendi stilleriyle eşleştirmeyi seven herkese yazın trend renklerinde seçenekler sunuyor.

Chimi’lertamamı el işçiliği, % 100 UV ışınlarına karşı korumaya sahip, darbeye dayanıklı CR39 lens kullanılarak üretiliyor. Dünyanın en kaliteli lens üreticisi Mazzuchelli imzası taşıyan Polarize lensler sayesinde hem benzersiz bir tarza hem de güvenilir gözlüklere sahip olmak için www.popcorner.com.tr adresini ziyaret edebilir, Vakkorama ve Kanyon’ da yer alan Pop Corner Pop Up Store’ da Chimi ile tanışabilirsiniz.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN