HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 29 Haziran 2018

''Büyük Boyner İndirimi'' Başladı

Magazinizmir
Boyner’in büyük yaz indirimi başladı. Kadın, erkek, çocuk, aktif spor ve ev kategorilerinde milyonlarca üründe yüzde 50’ye varan indirim fırsatları, Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de müşterileri bekliyor.

Büyük Boyner İndiriminde, dünya modasına yön veren ünlü markaların ve Boyner’in beğeniyle takip edilen özel tasarım markalarının yaz sezonuna ait çok sayıda ürününde kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Elbiseden eteğe, pantolondan cekete, ayakkabıdan çantaya, tişörtten şorta, bikiniden plaj terliğine sıcak yaz günlerinin kilit parçaları birçok farklı seçenek ve indirimli fiyatlarıyla sezona damga vuruyor.

Yüzlerce Marka, Milyonlarca Üründe İndirim

Kadın ve erkek koleksiyonlarında Fabrika, House of Camellia, T-Box, Black Pepper, Limon Company, North of Navy, Cotton Bar, çocuk koleksiyonlarında Funky Rocks, Pink&Orange, Barbie, Monster High, Enchantimals gibi Boyner tasarım markalarının yanı sıra Network, İpekyol, Twist, Mavi, Beymen Business, Aldo, Nine West, İnci, Divarese, Altınyıldız Classics gibi birçok markada yüzde 50’ye varan indirim fırsatı yaz alışverişine ayrı bir keyif katıyor.

Bu yazın favori parçalarına indirimli fiyatlarla sahip olmak için Büyük Boyner İndirimini kaçırmayın!

FACEBOOK İLE BAĞLAN