HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 10 Temmuz 2017

BukaSofa'nın Özel Fırsatlar Sunan 4. Mğazası İzmir'de Açıldı

Magazinizmir
2017 yılında 15 mağazaya ulaşmayı hedefleyen mobilya sektörünün yeni oyuncusu Buka Sofa, 4. mağazasını İzmir’de açtı.

Buka Sofa Genel Müdürü Gamze Stöger açılışta 2017 yılında iç piyasada yüzde 35, dış piyasada ise yüzde 10’luk bir büyüme hedeflediklerini söyledi. Buka Sofa’nın bundan sonra mağaza açmayı planladığı şehirler arasında Türkiye’den Adana, Mersin, Ankara, Bursa, Samsun, Edirne, Konya yurtdışında ise Riyad ve Rodos adası var.

8 milyon Euro yatırımla kurulan mobilya markası Buka Sofa, yeni mağazalar açarak hızlabüyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında ilk mağazasını Avcılar’da açan marka,birinci yılı dolmadan 2.mağazasını İzmit’te açmıştı. Haziran ayında Bodum’da da yeni bir mağaza açarak büyümeye devam eden mobilya sektörünün yeni oyuncusu Buka Sofa; 4. mağazasını İzmir’de açtı.1100 metrekare genişliğindeki 4 katlı mağaza; İzmir’in ev dekorasyon trendlerine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Hem inovatif hem de fonksiyonel ürünleri ulaşılabilir fiyatlara sunan Buka Sofa; açılışa özel fırsatlarıyla da İzmirlilere avantajlı bir alışveriş keyfi vaat ediyor.

Adana ve Mersin’de Yeni Mağazalar Açılacak

Buka Sofa’nın yatırımlarıyla ilgili konuşan Buka Sofa Genel Müdürü Gamze Stöger; "Buka Sofa olarak şu anda İstanbul, İzmit, Bodrum ve İzmir’de olmak üzere 4 mağazamız var. Yine bu ay içerisinde Adana ve Mersin’de demağaza açıyoruz. Ayrıca 2017 yılı içinde 15 mağaza olma hedefimiz var.Edirne, Ankara, Bursa, Konya, Samsun görüştüğümüz bölgeler arasında. İstanbul’da da 2. mağazamızı açmayı planlıyoruz.2018 yılı içinde Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde mağaza açılışı ile ilgiligörüşmeleriz hala devam ederken, Rodos’ta da bir showroom açıyoruz" dedi.

İzmirlilerin Yaşam Tarzlarına Uygun Tasarım Felsefesi

Türk mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren Buka Sofa; erişilebilir kalite, iyi tasarım ve kişiye özel olarak uyarlanabilen akıllı çözüm seçenekleri ile öne çıkıyor. Kolayca değişebilen kılıflar ile sektörde farklılaşan mobilya markası BukaSofa’nın Genel Müdürü Gamze Stöger "Müşterilerimizi mobilya tercihlerinde özgür bırakıp ürünlerimizi diledikleri gibi kişiselleştirip kendi stillerini yaratma fırsatı tanıyoruz. Kullanıcılarımız model, renk ve ölçüleri kendileri seçerek, arzuladıkları ve evlerinin boyutuna uygun modeli tasarlayabiliyorlar" dedi. Mobilya sektöründeki bu yenilikçi stilin İzmir yaşam tarzına da çok yakıştığını belirten Gamze Stöger İzmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.


İzmirlileri Açılışa Özel Kampanyalar İle Karşılıyor

Sadelik ve ferahlığın ön planda tutulduğu mağaza tasarımı ve zengin ürün seçenekleriyle dikkatleri çeken İzmir Mağazası,özel fırsatlarıyla da ziyaretçilerine avantajlar sunuyor.
Açılışa özel 2. Kılıf hediyesi ile değişim ve yeniliği seven müşterilerini mutlu eden Buka Sofa, Eylül ayının sonuna kadar mağazayı ziyaret edecek yeni evleneceklere ve evini yenilemek isteyenlerede avantajlı paketler hazırladı.

BukaSofa’nın İzmir Mağazası;1100 metrekare alanda oturma odaları ve salonlar için dekorasyon çözümleri sunuyor.Oda konseptinde hazırlanan mağaza içi tasarımı, ürünleri birebir deneyimle ve dekorasyon trendlerine tanıklık etme fırsatı veriyor.Herkatta farklı dekorasyon stili ve ürünlerle müşterilerini karşılayan İzmir Buka Sofa mağazası ;her gün 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN