HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 12 Ekim 2018

Boyner'den Kozmetik Ürünlerinde İnanılmaz İndirimler

Magazinizmir
Boyner’in kozmetik kategorisinde yılda bir kere gerçekleştirdiği ve kozmetik severler tarafından büyük merakla beklenen kampanyası başlıyor.

Kozmetik sektöründe, marka ve ürün çeşitliliğinin yanı sıra uzman personeliyle alışveriş deneyiminde fark yaratan Boyner; avantajlı fiyatlara ek olarak her 300 TL’lik kozmetik alışverişine anında 75 TL indirim ve 100 TL değerinde Hopi Paracık, uzmanlardan güzellik önerileri, cilt bakım ve makyaj uygulamaları, eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle adeta festival havasında geçecek dopdolu bir kampanya dönemi vadediyor.

Avantajlı kozmetik alışverişinin yurt dışından veya gümrüksüz satış alanlarından yapılacağı algısını değiştirerek, ünlü markaların birbirinden kaliteli kozmetik ürünlerini başka hiçbir yerde olmayan fiyatlarla sunan Boyner, liderlik yaptığı lüks kozmetik pazarında yine büyük ses getirecek bir kampanya başlatıyor.

Boyner’in adeta festival havasında geçecek kozmetik kampanyası kapsamında, en kaliteli kozmetik markalarının Boyner’e özel ürünlerinde yüzde 70’e varan inanılmaz indirimler müşterileri bekliyor. Kozmetik severler hayran oldukları markaların pek çok ürününde başka hiçbir yerde bulamayacakları indirimlerden faydalanabilecek.

Dior, Chanel, Lancôme, Estée Lauder, Clinique, Shiseido, Guerlain, Clarins, Dolce Gabanna, Versace, Tommy Hilfiger, DKNY, Bvlgari, Mont Blanc, Givenchy, Bobbi Brown, Smashbox gibi dünyaca ünlü birçok selektif markanın parfüm, cilt bakımı, makyaj, saç ve vücut bakım ürünleri çok özel fiyatlarla kozmetik severlerle buluşacak.

Her 300 TL’lik alışverişe anında 75 TL indirim ve 100 TL değerinde Hopi Paracık

Bu büyük indirimlere ek olarak, 12-21 Ekim tarihleri arasında Boyner kozmetik reyonundan yapılacak her 300 TL’lik alışverişe anında 75 TL indirim ve kozmetik ile elektrikli ev aletleri dışındaki kategorilerde 350 TL’lik alışverişte kullanılmak üzere 100 TL değerinde Hopi Paracık kozmetik severleri bekliyor.

Dünyaca ünlü markaların birbirinden özel ürünleri inanılmaz fiyatlarla müşterileri bekliyor

Özel avantajlarla lüks kozmetiği ulaşılabilir kılan Boyner’in kozmetik kampanyası süresince dünyaca ünlü markaların çok özel ürünleri inanılmaz fiyatlarla tüketicilerle buluşacak. Sadece Boyner’de avantajlı fiyatlarla satışa sunulan ürünlerden bazıları:

* Cilt bakım ve makyajla ilgili 13 farklı ürün içeren Lancôme Beauty Box 2100 TL yerine 299 TL

* Estée Lauder Blockbuster Set 1 büyük boy parfüm alışverişine 2490 TL yerine 449 TL

* Clinique Happy Heart 50 ml parfüm 149 TL

* Lancôme Monsieur Big maskara ve Lancôme Genefique orijinal boy göz kremi 485 TL yerine 135 TL

* Dolce Gabana L’Impeatrice 100 ml parfüm 805 TL yerine 249 TL

Boyner Büyük Mağazacılık Kozmetik ve Aksesuar Direktörü Dilek Çağlayan Değirmenci: “Lüks kozmetik dünyasının renkli kapılarını herkese açacağız, kozmetik sektörünü büyüten perakendeci olacağız.”

Boyner’in Türkiye’de güzelliğin ve kozmetik alışverişinin 1 numaralı adresi olduğunu belirten Boyner Büyük Mağazacılık Kozmetik ve Aksesuar Direktörü Dilek Çağlayan Değirmenci, kozmetik kategorisinde 12-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Müşterilerimize avantajlı alışveriş imkânı sunabilmek amacıyla senede bir kez yaptığımız kozmetik kampanyamız, satışlarımızın en yoğunlaştığı dönemler arasında yer alıyor. Avantajlı fiyatlar kampanyanın öne çıkan yanını oluştururken, yapacağımız yüzlerce aktivite müşterilerimizin alışveriş deneyimine renk katacak ve onlara adeta bir festival havası yaşatacak. Dünya markalarının güzellik ve makyaj uzmanları ile yüz, saç ve cilt analizleri, ten rengine uygun makyaj önerileri ve uygulamaları kozmetik standlarımızda müşterilerimizle buluşacak. Ayrıca yapacağımız çeşitli oyunlar ve sosyal medya yarışmalarıyla pek çok sürpriz hediye ve promosyon ürün dağıtacağız. Güzelliğine ve bakımına düşkün herkese kozmetik dünyasının renkli kapılarını çok özel kampanyamızla açacak, kozmetik sektörünü büyüten perakendeci olacağız. Lüks kozmetiğe avantajlı fiyatlarla ulaşmak ve uzmanlar eşliğindeki özel servisle kendini bir parça şımartmak isteyen herkesi Boyner mağazalarına bekliyoruz.”
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN