HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 22 Şubat 2022

BİR İKONUN EVRİMİ: ADIDAS PREDATOR EDGE

Magazinizmir
adidas’ın ikonik kramponu PREDATOR, falso, dönüş ve tutuşu destekleyen ZONE SKIN gibi yeni özelliklerle modern futbolun teknik talepleri için yeniden tasarlandı. Kadınlar EURO 2022 de dahil olmak üzere oyun için bu önemli yılı destekleyen ürünün kampanyası, kadın futbolunun önde gelen oyuncuları Wendie Renard, Toni Duggan ve Abby Dahlkemper tarafından yürütülüyor.

 

adidas, PREDATOR serisi için yenilikçi bir sayfa açarak modern futbolun teknik taleplerine göre efsanevi kramponu yeniden tasarladı ve ortaya yeni nesil PREDATOR EDGE çıktı. Her yıl inovatif güncellemelerle evrimini sürdüren PREDATOR, yeni PREDATOR EDGE ile ilk kez ZONE SKIN'i tanıtıyor. ZONE SKIN falso, dönüş ve tutuşu destekleyen, futbolda çığır açacak bir yenilik.
Ayak üst bölümü ile ayak ucu boyunca dört kontrol bölgesinde özel olarak tasarlanmış ve stratejik olarak yerleştirilmiş kauçuk iskelet, top manipülasyonunu optimize ederek oyunculara oyunu ilerletmek için güçlü bir avantaj ve güven sağlıyor.
Futbol yeteneğini ve güzelliğini vurgulamak için yaratılan yüksek hassasiyetli bölgesel yenilik, oyunun çok yönlü kontrolüne öncelik vermek için bir araya gelerek maksimum konfor ve hareket sağlayan bir dizi başka yeni özellikle tamamlanıyor.
Kramponun tabanındaki yeni geliştirilen FACET FRAME, sahada güçlü hareket için denge ve dinamik tutuşu mümkün kılıyor. Bu çerçeve ayrıca, ağırlığı kramponun önüne doğru yeniden dağıtan ve topa vururken güç aktarımını optimize eden ağırlıklı bir ön ayak parçasına sahip.
PREDATOR EDGE, FACET FIT yaka yapısı ile tamamlanıyor. Oyun sırasında nefes alabilen, rahatlık, kolay adım atma ve ayağın güvenli bir şekilde kilitlenmesi için tasarlanmış birinci sınıf, bağcıksız iki parçalı PRIMEKNIT yer alıyor.
UEFA Kadınlar EURO 2022'yi içeren ve futbol için oldukça önemli bir yılı başlatan PREDATOR, yeni nesil oyunculara damgasını vurarak devam ediyor. PREDATOR EDGE, Wendie Renard, Christiane Endler, Abby Dahlkemper ve Toni Duggan gibi dünyanın önde gelen kadın futbolcularınca giyilecek. Bu önemli sporcular PREDATOR EDGE ile futbolu daha ileriye taşımak için modası geçmiş stereotipleri kırmanın mümkün olduğunu görüyorlar.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN