HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 27 Haziran 2022

BATH & BODY WORKS’ÜN YENİ KOKULARI İLE YAZ RÜYASINI YAŞAYIN!

Magazinizmir
Güneşli ve parlak yaz günlerinin tadını Bath & Body Works’ün dört yeni kokusuyla çıkarmaya hazır olun! Formülünde eşsiz notalar bulunduran Waikiki Beach Coconut, Pink Pineapple Sunrise, Fiji Sunshine Guava-Tini ve Bahamas Passion Fruit&Banana Flower koleksiyonları her gün tatildeymişsiniz gibi hissettirecek…

Tatlı ve güneşli bir yaz tatilini andıran kokusuyla Waikiki Beach Coconut ailesi sizi hayallerinizdeki tatile götürecek. Koleksiyon, Hindistan cevizinin eşsiz kokusu, ferahlatıcı deniz tuzu esintileri ve güneşte kurumuş odunsu notaları ile teninize ilk dokunuşundan itibaren sizi büyüleyecek. Waikiki Beach Coconut ailesinin büyüleyici kokusunun keyfini rahatlatıcı bir duş sırasında nemlendirici duş jeli ve vücut peelingi ile çıkarabilir son dokunuşu ise nemlendirici vücut losyonu ile yapabilirsiniz. Waikiki Beach’in eşsiz ambiyansını evlerde hissettirecek olan mum ise koleksiyonun vazgeçilmezi olacak.

Kendinizi beyaz kumlara bırakmak istediğiniz bu yaz günlerinde Pink Pineapple Sunrise ürünlerini yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Pink Pineapple Sunrise koleksiyonunun notalarında bulunan pembe ananas, hurma şekeri ve olgunlaşmış nektar kokuları ile kendinizi tatilde hissetmekte hiç zorlanmayacaksınız.

Güneşle buluşmuş keskin ve tatlı guava, ferahlatıcı taze portakal ve deniz kenarındaki büyüleyici yasemin kokularının karışımından oluşan Fiji Sunshine Guava-Tini ailesi ise adeta cennette meyveli bir kokteylin tadını çıkarıyormuş hissi verecek. Bu muhteşem koku aynı zamanda nemlendirici vücut losyonu, vücut peelingi ve çantanızdan ayırmayacağınız seyahat boy yoğun nemlendirici vücut kremi olarak da karşımıza çıkıyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN