HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 22 Mayıs 2019

Bağışlarınızla ''Önce Çocuklar İyileşsin!''

Magazinizmir
LÖSEV bu sene de Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde 40.000’e yaklaşan lösemili ve kanserli, çocuk- yetişkin hastası ile onların ihtiyaç sahibi ailelerine, içerisinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan yardım kolileri iletiyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca LÖSEV, gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle hazırlanan gıda kolilerini kayıtlı lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine kadar ulaştıracak.


Bu amaç doğrultusunda aileleri, gönüllüleri ve çalışanlarının katılımıyla LÖSEV İzmir Şubesi’nde büyük bir coşkuyla hazırlanan 400’ü aşkın yardım kolisi ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. İçerisinde makarnadan şekere, fasulyeden pirince, kavurmadan sucuğa hemen her türden gıda ürünü bulunan kolilerle aileler gönüllerince iftar sofralarını kurabilecekler.
LÖSEV tarafından Ramazan ayı boyunca kayıtlı ailelere iletilmek üzere hazırlanan ve birçok temel ihtiyacın yer aldığı koli seçeneklerinde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. LÖSEV’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere “Ben de bir koli almak istiyorum” diyorsanız;

• Acil Yardım Paketi,
• Orta Aile Paketi,
• Büyük Aile Paketi,
• Mutlu Aile Paketi,
• Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi,

Kolilerinde bütçenize göre tercih edebilirsiniz.
Detaylı bilgiye LÖSEV'in www.losev.org.tr internet sitesinden ulaşabilir, yardımlarınızı iletebilirsiniz.
Sizler de bu Ramazan ayında Türkiye’deki tüm banka şubelerinden, PTT şubelerinden, telefonla arayarak, tüm faturalı hatlardan 3406’ya boş bir SMS göndererek veya LÖSEV'in internet sitesi üzerinden bağış seçeneklerini inceleyerek çocuklarımıza birer umut bağışlayabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN