HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Temmuz 2022

Bademin Tazeleyici Gücü ile Cilde 48 Saat Nem Desteği

Magazinizmir
L’Occitane’nın yenilenen bademli vücut yağını cilt için güç merkezi haline getiren fitokimyasallar, vitaminler ve minerallerle dolu olmasıdır. Özellikle bacaklarda, kollarda, göğüs ve karın bölgesinde görülen çatlakları düzenli kullanımla onaran Almond Supple Skin Oil, pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm, eşit renk tonu, neme doymuş ve yaşlanmayan bir cildin de anahtarıdır.

Antik çağların cilt sırrı
Bademin kuru ve çatlak cilt bakımında kullanılması eski Çin, Ayurvedik ve Greko-Pers tıp okulları öğretilerinin bir parçasıydı. L’Occitane’nın bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü bulunur. Bu da onu doğal olarak Omega 6, kamelya yağı ve Omega 3 açısından zengin kılar. Sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlar, besler, sıkılaştırır ve çatlak izlerini onarır. Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakır.

Çatlakları saklamaya çalışmaya son!
Çatlaklar kolajen ve elastin liflerindeki bozulmalar nedeniyle meydana gelir. Hamilelik, menapoz, ergenlik ya da düzensiz ve asidik beslenme dönemlerinde sıkça oluşmaya başlar.

Vücut çatlakları ve pürüzlü cilt ile baş etmek, cildin elastikeyitini artırmaktan geçer. L’Occitane badem vücut yağını 2 ay boyunca günde 2 defa uygulamak, iyi bir görünüm ve sıkılık elde etmenin anahtarı kabul edilir. Daha etkili ve hızlı sonuç için, badem duş jeli ya da duş peelingi ile banyo yapıp, badem yağı ile bakımı tamamlamanız büyük önem taşır. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN