HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Ekim 2022

Armis’in Okula Dönüş Kampanyası İle Sabahlar Daha Keyifli Çocuklar Enerjik Uyansın Diye Armis’ten Okula Dönüş Kampanyası

Magazinizmir
Şıklığa ve konfora aynı anda sahip olmak isteyenlerin tercihi Armis Yatak, ‘Okula Dönüş’ kampanyası ile 2022-2023 eğitim öğretim yılında ailelerin yüzünü güldürüyor. 15 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında satışa sunulan Armis’in yeni ürünü Hope Yatak Seti, hem fiyatı hem konforu hem de şıklığı ile eşsiz bir uyku deneyimi sunuyor. Ortopedik tasarımı sayesinde gece boyu kesintisiz uyumanızı sağlayan Hope Yatak, üst yüzeyinde kullanılan örme kumaşıyla ipeksi bir doku yaratırken, hava geçirgenliği sayesinde de uyurken terleme sorununu da ortadan kaldırıyor.

Yüksek teknoloji kullanarak geliştirdiği yatakları sayesinde deliksiz ve rahat bir uyku deneyimi yaşatan Armis, 2022-2023 eğitim öğretim sezonunda “Okula Dönüş” kampanyası ile ailelerin yanında yer alıyor.

Yatak, baza ve başlıktan oluşan yeni ürünü Hope Yatak Seti’ni 15 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak ‘Okula Dönüş’ kampanyası kapsamında 4.990 TL’den satışa sunan Armis, yeni eğitim yılında ailelerin en büyük destekçisi oluyor. Ortopedik yapısının yanı sıra yüzeyinde kullanılan örme kumaş sayesinde ipeksi yumuşaklığa bürünerek konforu yaşatan Hope, hava geçirme özelliğiyle uykuda terlemenin önüne geçiyor.

Çelik telden üretilen bonel yay sistemi ile formunu uzun yıllar koruyan Hope Yatak modeli, vücut basıncınızı yatağa eşit bir şekilde dağıtma özelliği sayesinde kan dolaşımınızı rahatlatarak vücut sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Nem yönetimini destekleyen ısı yalıtım teknolojisi ile üretilen Hope, kötü koku, küf ve bakteri oluşumunu önlemeye de yardımcı oluyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN