HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 15 Ağustos 2022

AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMLARI

Magazinizmir


KOÇ BURCU: Sevgili Koç; Ağustos ayına, "Temmuz" sonundaki "Yeni ay" etkisiyle her alanda şanslı hissederek, işinize ve ekonomiye odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek ,cesur kararlar alarak kendi işinizi kuracak, belki de uzun süredir hazırladığınız kitabınızı yayınlayama kararı alacaksınız."4" Ağustos'ta "Merkür ' de "Başak" burcuna geçecek şanslı ve yoğun başladığınız bu ayda bol kazançlı işler yapacak ve nakit akışınızda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız."12" Ağustos'ta "Kova" burcunda '"Dolunay" gerçekleşecek, geçmişe ait konular ve sorunlarınızı çözümlemek için konfor alanınızdan çıkmak zorunda kalacaksınız. Bazılarınız eski sevgililerin dönmesiyle karmaşa yaşarken, evli olanlarda çocuklarının eğitim konularıyla ilgilenecek."18" Ağustos’ta "Mars” “Plüto" ile "Merkür"de "Jüpiter" ile sizi destekleyici acılar oluşturacak, bazılarınız evlilik kararını ailesine açıklarken ilişkisi olmayanlar yaz aşklarıyla tanışacaklar. "20" Ağustos'ta Mars' yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transite başlayacak, sizin para evinizdeki bu transitle gelir gider dengenize odaklanacak, hukuki açıdan süren davalarınızla, komşularınızla ilgileneceksiniz.
"23" Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş”te "Başak" burcuna geçiş yapacak sağlam, köklü kararlar alacak, işinizde, ikili ilişkileriniz ve sosyal çevrenizde kılı kırk yaracak tedbirli olacaksınız. Çocuk sahibi olmak için uygun dönemdesiniz."27" Ağustos'ta "Başak" burcunda "Yeniay" geçekleşecek, Hayatınız, geleceğiniz, mesleki eğitimlerinizde yeniye yer açacak yurt içi ve yurt dışı fırsatları değerlendirecek, spor, müzik ve sanatla ilgili aktivitelerle, hobilerinizle ilgileneceksiniz.

BOĞA BURCU: Sevgili Boğa; Ağustos ayına kariyerinize, ebeveyn ve kardeşlerle ilgili konulara, mali dengenize, sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek. Bu dönemde konfor alanınızdan çıkarak işe odaklanacak, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek, sağlık kontrollerinizi yaptıracaksınız."4" Ağustos Merkür 'de Başak burcuna geçecek, oturduğunuz evle ilgilenecek, hobilerinizle ilgili kurslara katılacak, ev, yaşam alanlarınızla ilgili bekleyen tadilat, dekorasyon işlerini gerçekleştireceksiniz, Parasal konularda rahatlayacaksınız.."12" Ağustos'ta "Kova" burcunda "Dolunay"gerçekleşecek, geleceğiniz, kariyerinizle ilgili konular, kişisel ve ticari menfaatleriniz arasında dengeyi sağlayacak, eşinizin kardeşleriyle ,kuzenler, yeğenlerle ilgileneceksiniz."18" Ağustos'ta "Mars" "Plüto" ile"Merkür ise "Jüpiter"ile sizi destekleyici acılar oluşturacak iş seyahatlerine çıkacak, kardeşlerinizin sağlık konuları, alacakların tahsili ile ilgileneceksiniz.Maddi açıdan güçleneceğiniz bu dönemde, almak istediğiniz ev veya arabayı alacaksınız. "20" Ağustos'ta "Mars' yıl sonuna dek kalacağı "İkizler" burcunda transite başlayacak, kazançlar, gelirlerle ilgili konularda ,dürtüsel ve hırslı olacak gelirlerinizi arttırmak için yoğun çaba harcayacaksınız.23 Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açı oluşturacak ve"Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak, ilişkisi olmayanlar şehir dışından biriyle yeni bir ilişkiye başlayacak, isim yok diyenler kendi iş alanlarını oluşturacak."27" Ağustos'ta Başak burcunda "Yeniay" gerçekleşecek, yeni bir aşk, yeni bir ortaklık ve farklı iş tekliflerine, yeni projelere odaklanacak sivil toplum kuruluşlarına destek vereceksiniz.

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler ;Ağustos ayına imajınıza, kardeşler, yeğenler, yakın çevrenizle ilgili konulara odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, Çevreniz ve aile içinde, iş yeri ortamınızda cesur ve atak kararlarınızla, çözüm odaklı oluşunuzla, başarılı işlere imza atacak, herkesin gözdesi olacaksınız."4" Ağustos'ta "Merkür" de "Başak" burcuna geçecek, iş ve kariyerinizde her türlü iletişimlerinizde rahatlayacak, hakkınız olan mertebeye ulaşacaksınız. Sevdiklerinizle minikte olsa bir tatile çıkacaksınız."12" Ağustos’ta "Kova"da "Dolunay" gerçekleşecek, sizi yoran ve aşağı çeken kişileri alanınızdan çıkaracak, geçmiş sorunlu ilişkilerinizi ,ortaklıkları bitireceksiniz. "18" Ağustos "Mars" "Plüto" ile "Merkür" Jüpiter" ile sizi destekleyici acılar oluşturacak, Kazançlarınızı arttıracak güzel gelişmeler yaşayacak, ebeveynlerinizle ilgileneceksiniz."20" Ağustos'ta "Mars" yıl sonuna dek kalacağı "İkizler" burcunda transitte olacak. Bazılarınız evlilik törenlerini gerçekleştirerek, balayı tatiline çıkarken, bir kısmınızda evlilik teklifi alacaksınız. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızla da ilgileneceksiniz."23" Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak, Hayatınız, aile ilişkileriniz yeniden şekillenecek, eksik yarım kalan ne varsa tamamlayacaksınız .İş yerinizde amirlerinizin, belki ortaklarınızın, aile büyüklerinizin de desteği ile toplu paraya kavuşacak, arzuladığınız yatırımları gerçekleştireceksiniz.
"27" Ağustos’ta "Başak" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek, yeni hobiler edinecek, ayağınıza gelen sürpriz yurtiçi ve yurt dışı eğitim, iş ,kariyer olanaklarını değerlendirecek, mali açıdan rahatlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç; Ağustos ayına enerjik ve neşeli başlayacaksınız."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek hayallerinizin peşinden gidecek ,ani başlayan ve biten dostlukları, ortaklıkları yeniden düzenleyeceksiniz."4" Ağustos Merkür ' de Başak burcuna geçecek ,ilişkilerinizde ve iş hayatınızda daha gözü pek olacak, ayakları yere basan, net kararlar alacak çevrenizin güvenini kazanacaksınız.12 Ağustos Kova"da Dolunay gerçekleşecek, parasal konularla, ödemelerinizle, harcamalarınızla, bütçenizi dengelemekle ilgileneceksiniz. Yeni gelir alanlarına kavuşacaksınız."18" Ağustos'ta "Mars" ve "Plüto" ayrıca "Merkür" ve "Jüpiter" sizi destekleyici acılar oluşturacak, işiniz ve kariyerinizde yükselecek, belki kendi işinizi kurmak için harekete geçeceksiniz. Bu dönem çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun olacak."20" Ağustos'ta "Mars'ın yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transiti başlayacak, savaş gezegeni "Mars" sizi daha girişken ve net olmaya zorlayacak, ikili bütün ilişkilerinizde, kendinizi ifade etmekte, uzlaşmakta biraz zorlanacaksınız .Hobilerinize, kariyerinize yönelik kurslar ve eğitimler alacaksınız."23" Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açıda olacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak, evlilikleri devam edenler, aile içi konular, çocuklarının eğitimi ve evcil hayvanlarının kontrolleri ile ilgilenecekler. Evlilik teklifi bekleyenler arzuladıkları teklifi alacak, sevdiklerine kararlarını açıklayacaklar."27" Ağustos'ta "Başak" burcunda "Yeniay” gerçekleşecek, Yeni bir ev, belki araba alacak, yeni bir çevreye kavuşacak, konfor alanınızdan çıkacaksınız.

ASLAN BURCU: Sevgili Aslan; Ağustos ayına gelirlerinize, aileniz ve kendiniz için doğal beslenmeye, arsa, tarım alanı, mülk edinme konularına odaklanarak gireceksiniz. Geçtiğimiz ay boğadaki kavuşumlar hayat akışınızda, kadersel güçlü değişimlere yol açacak, doğum günlerini kutlayan bazı Aslan'lar hediyeye ve eğlenceye doyacak, kariyer odaklılar ise başarıya odaklanacak, sürpriz para girişleri, sürpriz iş olanaklarını değerlendircekler."2" Ağustos'ta "Mars" ile" Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, bazılarınız evlilik törenlerini gerçekleştirecek, bir kısmınız işi bırakmayı göze alacak yada hakkı olan bir üst kariyer için harekete geçecek."4" Ağustos "Merkür" "Başak" burcuna geçecek, zihinsel odağınız, parasal konular, harcamalarınız, nasıl daha fala kazanabilirim şeklinde paraya çevrilecek."12" Ağustos'ta "Kova” burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, ikili ilişkilerde, ortaklıklarda tamam mı? devam mı? konularında net kararlar alacak, eskiye dair ne varsa sonlandıracaksınız."18" Ağustos "Mars" "Plüto" ile "Merkür" "Jüpiter" ile destekleyici acılar oluşturacak, evlilik törenini gerçekleştirenler balayına çıkarken, ilişkim yok diyenler yeniden aşık olacaklar."20" Ağustos'ta "Mars'ın yıl sonuna dek kalacağı "İkizler" burcunda transiti başlayacak, iletişim konularına dikkat etmeniz, daha yapıcı olmanız gerekecek."23" Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüto" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak, bazılarınız yeni doğan bebeklerine sevinirken, yalnız olan "Aslan'larda kalıcı bir ilişkiye adım atacak, mutlu olacak, "27" Ağustos'ta "Başak" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek, yeniye, yeni bir yaşam şekline, eviniz ve aracınızla ilgili düzenlemelere ,dinlenmeye, sağlığınıza, arkadaş çevrenize de vakit ayıracaksınız.

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; Ağustos ayına, ailenize, ekonomik gelişmelere, iş temponuza odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, sevdiklerinize, çocuklar ve yakın çevrenizin sorunlarına, sağlık kontrollerine vakit ayıracaksınız. "4" Ağustos Merkür "Başak" burcuna geçecek ,eş ve çocuklarla, ebeveynlerinizle, kendinizle ilgili gündemdeki operasyonları gerçekleştirecek, imajınızı yenileyeceksiniz. Ayrıntıcı, titiz yapınızla yakınlarınızı yoracak, aile büyüklerinize ait konuları düzenleyecek, bu ay biraz daha fazla sorumluluk alacaksınız. Ortaklı işlerinizde sözleşmeler, yeni anlaşmalar, yeni projeler gündeme gelecek."12" Ağustos Kova"da "Dolunay" gerçekleşecek, bu dönemde kronik rahatsızlığı olanlar aşırı sıcaklarında etkisiyle tetiklenme yaşayacak bir uzman yardımına ihtiyaç duyacaksınız. Ev kazalarına karşıda tedbirli olmalı, işi uzmanına bırakmalı kendi başınıza tamir macerasına girmemelisiniz."18" Ağustos "Mars" "Plüto" ile ve "Merkür" "Jüpiter" ile kariyerinizi ve sizi destekleyici acılar oluşturacak ,komşularınız, yakın çevrenizin davetlerine iştirak ederek, çocuklar, aile ve sevdiklerinizle kısa bir tatil yapacaksınız." 20" Ağustos'ta "Mars" yıl sonuna dek kalacağı "İkizler" burcunda transite başlayacak, daha atak, daha açık sözlü ve kırılgan olacağınız bu dönemde eşinizin ve kendi ailenizin ricalarına, sorunlarına nötr, olumlu yaklaşımlar sergilemekte zorlanacaksınız. 23 Ağustos'ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açıda olacak ve " Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak, bazılarınız eşinin hamilelik haberini ailesiyle kutlarken, ilişkim yok diyenler yakın çevresinden biriyle uzun soluklu sıcak bir ilişkiye adım atacak."27" Ağustos ta "Başak" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek, işi olmayanlar yeni bir işe başlarken, bazı Başak'lar, hayat ve gelecek planında köklü değişimler yaşayacak, mali açıdan güçlenecek, her alanda yeni başlangıçlar yapacak.

TERAZİ BURCU: Sevgili Terazi; Ağustos ayına kariyerinize, gelirlerinizi arttırmaya, bağışıklık sisteminiz ve sağlığınıza odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, ilişkilerde geçmişten gelen krizler, bekleyen operasyonlar, borç alacak ilişkileri, beklenen miras, nafaka, tazminatlar, SSK, harcırah, maaş ve primlerin tahsil ana gündeminiz olacak."4"Ağustos'ta "Merkür" "Başak" burcuna geçecek, ani para giriş çıkışları yaşayacak, kendi korkularınızla, kendinizi kısıtladığınız konularla yüzleşeceksiniz."12" Ağustos Kova"da Dolunay gerçekleşecek ,çocuklarla alakalı konular ön plana çıkacak, riskli yatırımlarınız varsa sonlandıracaksınız "18" Ağustos ta “Mars" "Plüto" ile "Merkür" "Jüpiter" ile her alanda sizi destekleyici üçgen açılar oluşturacak arzuladığınız eve taşınacak yeni bir sosyal çevreye giriş yapacaksınız. Komşularınızla ilgilide güzel gelişmeler yaşayacaksınız."20" Ağustos’ta "Mars' yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transite başlayacak, seyahatler ,yurt dışı ile alakalı çeşitli imkanlar, yaşam alanınızı ,yaşadığınız ülkeyi belki şehri değiştirmenizi gerektirecek eğitimlere, yeni iş alanlarına yönelecek konfor alanınızın dışına çıkacaksınız. Hukuksal konularda çok hızlı sonuçlar alacaksınız."23"Ağustos’ta Merkür ile Plüton üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak bebek için uygun dönemde olacaksınız. Bekar olanlar sıcacık bir aşka yelken açacak, işim yok diyenler yeni işine kavuşacak. "27" Ağustos’ta "Başak" burcunda "Yeniay" geçekleşecek, yeni projelerinizi hayata geçirecek, gelecek adına yapacağınız hamleleri belirleyecek ,yeni gelir kaynaklarına , sahip olacaksınız

AKREP BURCU: Sevgili Akrep; Ağustos ayına sağlıkla ilgili ülke gündemine,ailenizin ve kendinizin sağlık kontrollerine,nakit para girişlerine odaklanarak gireceksiniz. "2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu Boğa burcunda gerçekleşecek, ilişkim yok diyenler beklemedikleri bir anda yıldırım aşkına tutulacak,ilişkisi devam edenler evlilik kararını çevresine açıklayacaklar. "4"Ağustos Merkür ' de "Başak" burcuna geçecek, iş seyahatleri ile tatili birleştirecek kısa bir sürede olsa dinlenecek, denize doyacaksınız."12" Ağustosta "Kova” burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, bu süreçte yurt içi ve yurt dışı ticari anlaşmalarınızda hukuki destek almalı, para transferlerinizi internet üzerinden yapmamalısınız."18" Ağustos "Mars" "Plüto" ile "Merkür" ise "Jüpiter" ile sizi destekleyici açılar oluşturacak, eşinizin ailesi, kardeşler, kuzenler, yeğenlerle ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Halkla ilişkiler, basın yayın, reklam hizmet alanlarından ek gelir elde edecek, kariyerinizde ilerleyeceksiniz. "20" Ağustos’ta Mars' yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transite başlayacak, Ülkemizde ve tüm dünyada süren ekonomik zorluklar ve kıtlık riskine karşı sivil toplum kuruluşlarına destek vereceksiniz. "23"Ağustos’ta Merkür ile Plüton üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak,bazılarınız,bebeklerinin doğumuyla bayram sevinci yaşarken,bir kısmınızda evlilik töreni sonrası balayı tatilini gerçekleştirecek. "27" Ağustos’ta "Başak" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek ,eskiye dair ne varsa bitirecek,yeni projelere başlayacak,yeni bir eve,belki yeni bir şehre taşınacak,doğal afetlere dayanıklı mülk almayı,organik tarımla ilgileneceğiniz tarla,bahçe,hobi toprak alanları satın almayı düşüneceksiniz.Bekleyen sağlık operasyonlarınızı gerçekleştirecek,spora,çeşitli kurslara da vakit ayıracaksınız.

 


YAY BURCU: Sevgili YAY; Ağustos ayına iş seyahatlerinize, işinizle ilgili eğitim ve kurslara maddi konulara odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, mesleki alanda kendinizi geliştireceğiniz yurt içi ve yurt dışı eğitimler alacak ve iş alanınızla, yaşam alanınızla ilgili ani, kalıcı köklü değişimler yaşayacaksınız. "4"Ağustos’ta "Merkür"" Başak" burcuna geçecek" biraz daha kariyer odaklı olacak, projeleriniz, performansınızla işinizde yeni bir konuma ilerleyeceksiniz. Bazılarınız da yeni iş kolunda yeteneklerini geliştirecek eğitimlere başlayacak,belki kendi işinizi kuracaksınız."12" Ağustos ”Kova” burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, kişisel gelişiminize yönelik ruhsal rehberinizle tanışacaksınız. "18" Ağustos’ta "Mars" "Plüto" ile "Merkür “ise "Jüpiter" ile sizi ve ilişkilerinizi destekleyici açılar oluşturacak, evinizin tadilatı, bakımı, aracınızın servis ve bakımıyla, yakınlarınızın yeni bir araç, arsa ev alımı konularıyla ilgileneceksiniz."20" Ağustos’ta "Mars" yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transite başlayacak bu transit etkisiyle biraz daha hazır cevap, gözü kara olacak ve ani kararlar alarak işinizden veya yaşadığınız yerden ayrılma noktasına geleceksiniz. Yakınlarınızı, amirlerinizi kırmamak, gereksiz çatışmalar yaşamamak için, pozitif uyumlu, sakin kalmaya özen göstermelisiniz."23"Ağustos’ta " Merkür” ile "Plüton" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak,evli olanlar çocuklarına evcil hayvanlarıyla ilgili konulara odaklanacak,ilişkisi olmayanlar ise yakın çevrelerinden biriyle uzun soluklu bir ilişkiye başlayacak. "27" Ağustos’ta Başak burcunda "Yeniay" gerçekleşecek,Yeni bir projeye başlamak,yeni bir iş koluna geçiş yamak,yeni bir ortaklık teklifini değerlendirmek,yeni bir bakış açısına sahip olmak için harekete geçeceksiniz.


OĞLAK BURCU: Sevgili Oğlak; Ağustos ayına daha çok para kazanmaya,ülke ekonomisiyle ilgili konulara,kariyer ve iş alanınıza odaklanarak gireceksiniz."2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek,dostlarınız ve ailenizin her alanda sizi desteklediğini, sevildiğiniz farkedeceksiniz."4"Ağustos’ta "Merkür ' de Başak burcuna geçecek “ikili ilişkilerde, ortaklıklarda pozitif yaklaşımlarınızla, iyi bir gözlem yaparak, size kurulan tuzakları bertaraf edeceksiniz. "12" Ağustos Kova” burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, bu dönemde ev içi kazalar ve sorun yaşamamak adına, evle ilgili onarım, tadilat işleriniz varsa ertelemeli veya işi konunun uzmanına bırakmalısınız. Kronik rahatsızlığı, alerji rahatsızlığı olanların bir uzman yardımı almaları gerekecek."18" Ağustos ta "Mars" "Plüto" ile "Merkür" "Jüpiter" ile destekleyici açılar oluşturacak maddi ve manevi açıdan güçlenecek, ayağınıza gelen fırsatları değerlendirerek, ek gelir imkanına kavuşacaksınız."20" Ağustos ta Mars'ın yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transiti başlayacak ,tüm dünya ve ülkemizdeki kötü ekonomik koşullardan etkilenen kişilere yardım amaçlı sivil toplum kuruluşlarının sosyal yardım projelerinde görev alacaksınız."23"Ağustos ta "Merkür" ile "Plüto" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş" "Başak" burcuna geçiş yapacak Bazılarınız bebeklerinin doğumuyla mutlu olurken, işim ilişkim yok diyenler hem işe yerleşecek, hem de aşkta aradıklarını bulacaklar."27" Ağustos ta "Başak" burcunda "Yeniay" gerçekleşecek, maaş, SSK, yol harcırahı, ikramiyeler ,primlerin tahsilatı, miras gelirleri, ailenize veya eşinizin ailesine ait mal satışından gelen parayla almak istediğiniz ev veya araba alışverişini gerçekleştireceksiniz. Sevdiklerimle keyifli bir tatile çıkacaksınız.


KOVA BURCU: Sevgili Kova; "2" Ağustos'ta "Mars" ile "Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, hayatınız, geleceğiniz, aile içi uyum konularına odaklanacak, borç alacak dengesi ile ilgili köklü kararlar alacak kalıcı değişimler yaşayacaksınız"4"Ağustos ta "Merkür"" Başak" burcuna geçecek, aile bireyleri veya yakınlarınızla birlikte müzik, sanat etkinlikleri, toplantı, tören gibi güzel birliktelikler esnasında, aşırı alkol tüketimi, aşırı yemek yemek gibi istenmeyen aşırılıklar yaşayacak bağımlılıklarınızı fark edeceksiniz .İş yerinde baskı altında hissedecek, aşırı sorumluluk almak zorunda kalacaksınız."12" Ağustos "Kova” burcunda "Dolunay" gerçekleşecek, bu güne dek yaşamımda iyi veya kötü neler yaptım, bu ev, bu işyerinde aldığım maaş ve konumum beni tatmin ediyormuş?? gibi soruların cevaplarını bulacak belki de bazılarınız iş alanını, işinizi değiştireceksiniz. Bir ev almak veya satmak için harekete geçecek,maddi konularda rahatlayacak sürpriz para girişleri yaşayacaksınız. "18" Ağustos" Mars" gezegeni" Plüto" ile "Merkür" ise "Jüpiter" ile kazançlarınızı ve ailenizi destekleyici açılar oluşturacak, kendinizi geliştireceğiniz, kariyerinizde konumunuzu ileriye taşıyacak eğitimler alacaksınız."23"Ağustos ta "Merkür" ile "Plüton" üçgen açı oluşturacak ve "Güneş"" Başak" burcuna geçiş yapacak, işim yok diyenler yeni işlerine başlarken, ilişkisi olmayanlar sıcacık bir ilişkiye adım atacak."27" Ağustos ta "Başak" burcunda Yeniay gerçekleşecek, her alanda yenilenecek, yeniliklere açık olacak, spora hobilerinize, sevdiklerinizde vakit ayıracaksınız.
BALIK BURCU: Sevgili Balık;Ağustos ayına enerjik,iş gezi ve seyahatlerinize, kazançlarınıza,imajınıza odaklanarak gireceksiniz. "2" Ağustos'ta Mars ile Uranüs"ün kavuşumu "Boğa" burcunda gerçekleşecek, aşırı yoğun ve stresli olduğunuz bu dönemde trafikte araç kullanırken aceleci olmamalı,agresif tavır ve tartışmalardan uzak kalmalısınız. "4"Ağustos'ta "Merkür ' "Başak" burcuna geçecek, evliliğinizle, eşinizle, çocuklarınızla ilgili, işinizde kariyer konularına yönelik güzel gelişmeler, yeni ek para girişleri yaşayacaksınız."12" Ağustos "Kova"da "Dolunay" gerçekleşecek, günlük hayatınızda krizler, kayıplar, sırların açığa çıkması söz konusu, kendinizi bloke ettiğiniz olumsuz düşüncelerden arınacaksınız."18" Ağustos "Mars" "Plüto ile "Merkür “ise "Jüpiter" ile destekleyici açılar oluşturacak sizi motive edecek, özgüveninizi artıracak sürpriz güzel gelişmelerle istediğiniz ev, araba, toprak gibi yatırımlarınızı gerçekleştireceksinz."20" Ağustos ta Mars'ın yıl sonuna dek kalacağı İkizler burcunda transiti başlayacak, yaşadığınız yerden, konfor alanınızdan çıkacak, aile büyüklerinizle ilgileneceksiniz."23"Ağustosta "Merkür ile Plüton üçgen açıda olacak," Güneş “ise "Başak" burcuna geçiş yapacak, aile içi ,eşinizin veya sizin kardeşlerinizle alakalı konular, müzik ,sanat, ortak hobileriniz, ortaklıklarınız, para ile ilgili konular, kısa bir tatil gündeminizde olacak."27" Ağustos ta "Başak" burcunda " Yeniay" gerçekleşecek ikili ilişkileriniz, evlilik törenleri, çocuk sahibi olmak, borçlarınızı ödemekle ilgili net kararlar alacak, hayatınızın her alanında yeniye yer açacaksınız.

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN