HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 20 Şubat 2020

3 ÇOCUĞUNUN BULUNDUĞU ARACI ATEŞE VEREN ESKİ YILDIZ SPORCU KENDİNİ BIÇAKLAYARAK İNTİHAR ETTİ

Magazinizmir
Eski rugby oyuncusu Rowan Baxter, içinde üç çocuğu ve eşinin bulunduğu arabayı ateşe verdi. Cinnet geçiren sporcu, ailesinin ölümünü izlerken kendisini bıçakladı.

Yeni Zelanda halkı, büyük bir trajediye şahit oldu. Eski rugby yıldızlarından Rowan Baxter, cinnet geçirerek kendisi ve 3 çocuğunun hayatına feci bir şekilde son verdi.

Korkunç olay, Yeni Zelanda'nın Brisbane şehrinde meydana geldi. İddiaya göre Baxter, eşi ve 3 çocuğunun bulunduğu arabayı sürerken bir anda arabayı ateşe verdi. Baxter'in eşi Hannah, arabadan kurtulmayı başarırken Baxter ve 3 çocuğu yanarak can verdi. Görgü tanıklarının raporuna göre Baxter'in eşi Hannah, arabadan atlarken Üstümüze benzin döküyor!" diye bağırdı.

Baxter'in cinnet getirdiği ve intihar ettiği belirtildi. Eski sporcunun ayrıca araba içinde kendisini kestiği kaydedildi.Yeni Zelandalı sporcunun intihara meyilli olduğu ve geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından 'şüpheli' paylaşımlar yaptığı da ortaya çıktı.

Geçtiğimiz ay paylaşımda bulunan Baxter, üç çocuğuyla çekilen bir fotoğrafının üstüne "İyi geceler benim güzel bebeklerim. Babanız sizi çok seviyor. Sizi çok özlüyorum." yazmıştı.

Rowan Baxter ve Hannah, geçen yıl ayrılmışlardı. Ayrılığın ardından Hannah, Baxter'ın çocuklarını görmesine izin vermiyordu. Yaşanan bu olay, ülkede gündem olurken 3 çocuğunu kaybeden Hannah, henüz bir açıklamada bulunmadı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN