HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SEYAHAT -- 23 Şubat 2018

Msc Cruises, 2019/2020 Kış Mevsimini Isıtan Yeniliklerle Geliyor

Magazinizmir
Yeni gemiler, yeni limanlar, yeni destinasyonlar, özel bir ada ve daha fazlası!

Cenevre, İsviçre, 19 Şubat 2018 - Avrupa’nın en büyük gemi şirketi olan MSC Cruises, 2019/2020 kış mevsimini dışarıda geçirmek isteyen misafirler için ilham verici seçenekler sunuyor. MSC Cruises, 17 modern gemisi ile dünyanın her köşesindeki ilgi çekici destinasyonlar arasında mükemmel kış programını yapmaya çalışan misafirler için, gerçekten ilham verici teklifler sunuyor.

Akdeniz'i Keşfetmek İçin Yeni Bir Akım

Program satışları, 05 Mart 2018'de başlayacak olan MSC Grandiosa gemisi, MSC Cruises’un 2019 yılında hizmete girmesini planladığı iki gemisinden biri olup, kış mevsimi açılışını Batı Akdeniz'de yapacak. MSC Grandiosa, ihtişam ve görkemini simgelemek için daha zengin, çok modern anlamlarını karşılayan bir gemi olarak bu ismi almış.
MSC Sinfonia, kış güneşinden daha uzun süre faydalanmak isteyen tatilcilere Akdeniz'de 11, 12 ve 14 gece ile uzun programlar sunacak. Sezonun gerçekleşecek yeni programında, 2 gün boyunca tarihi liman Hayfa'yı (İsrail), Kudüs ve Beytlehem antik kentlerini keşfetmek için 14 gecelik etkileyici bir gemi seyahati olacak. Bu yeni program, Civitavecchia (Roma), Messina ve Cenova'dan Barselona'ya, Marsilya'ya, ayrıca eski Yunan arkeolojik alanlarına sahip olan Kıbrıs'ın güzel adası Rodos, Güney Kıbrıs'ın Limasol ve Yunanistan’ın Heraklion (Girit) limanını da kapsayacak.

MSC Sinfonia ayrıca, Cenova'dan, Akdeniz’in egzotik bölgeleri,, ve Atlas Okyanusu'nu da kapsayan, yepyeni ve 12 gecelik bir program yapacak. Gezilecek yerler arasında güneşle sulanmış Kanarya adası Tenerife, devasa yerel pazarları ile tanınan benzersiz Fas şehri Tangier, Fas eserleriyle Dar el Makzen müzesi yer alıyor. Bu sıra dışı programın diğer önemli noktaları arasında, tarihi Roma-İspanyol şehri olan Cartagena, Gotik bir havası olan Portekiz şehri Funchal ve Roma’ya yakın bir liman kenti olan Civitavecchia yer alıyor.

Kuzey Amerika İçin Yeni Programlar

MSC Meraviglia, New York'tan Bar Harbor, Boston, Portland; Kanada’nın limanları Charlottetown, Corner Brook-Halifax, Quebec, St. John ve Sydney güzergahında, 2 kez 10 gecelik gidiş dönüşlü program yapacak. Kuzey Amerika'nın doğu kıyısındaki çarpıcı manzaraları bu programla keşfetmek mümkün. MSC Meraviglia New York'a gelmeden önce; Almanya'nın Kiel kentinden 17 gecelik transatlantik programı yaparak; Danimarka, Birleşik Krallık & İrlanda, İzlanda ve Kanada'daki limanları da keşfetme şansı sunacak.

Karayipleri Keşfetmek İçin Daha Fazla Yol

Karayipler dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olmaya devam ediyor.2019/2020 kışı için MSC Cruises, Karayipler’de 6 gemisi ile farklı destinasyonları ve sıra dışı deneyimleri her zamankinden daha geniş bir yelpazede sunarak Karayipler’i adeta fethediyor. MSC Cruises misafirlerine özel hizmet verecek, yeni bir ada olan Ocean Cay MSC Marine Reserve’in 2019’da açılışı yapılacak ve sonrasında MSC Cruises misafirleri için en önemli destinasyonlardan biri haline gelecek. Bahamalar'daki bu çarpıcı ada, 40 dönümlük ince altın kumsalları, kristal mavi denizlerle çevrili kendine özgü atmosferi ile altı ayrı bölgeye ayrılıyor. MSC Seaside, MSC Meraviglia, MSC Divina ve MSC Armonia gemileri, misafirlerin gemi ile kıyı arasında dinlenebilecekleri şekilde özel olarak inşa edilmiş bir iskeleye yanaşacak. MSC Meraviglia, Batı Karayipler'de Port Miami'den iki farklı program sunacak. Güneşin izinde sloganı ile MSC Seaside, Miami'den Batı Karayipler'e veya Doğu Karayipler’e 7 gecelik programlarına devam edecek.

MSC Divina, Kasım 2019'da Akdeniz'den dönerek, Miami'den iki farklı program sunacak. MSC Divina, Jamaika, Kolombiya, Panama, Kosta Rika, Meksika ve Okyanus Cay MSC Marine Rezerv adasını da içeren için 11 gecelik program yapacak. Diğeri ise Antigua ve Barbuda, St. Kitts ve Nevis, St. Maarten, İngiliz Virgin Adaları'ndaki Tortola ve Ocean Cay MSC Marine Rezervi'nden oluşan 10 gecelik bir yolculuk…

Yıl boyunca Küba'da bulunan MSC Armonia, misafirlerine Cumartesi’den Pazartesiye kadar sürecek programı esnasında, iki buçuk gün Havana’da gezebilme şansı verecek. Program, yeni Ocean Cay MSC Marine Rezervi, Montego Bay, Jamaika ve Georgetown, Cayman Adaları'nı içeriyor. MSC Opera da, Havana'dan 7 gecelik iki farklı program yapacak. Küba'nın başkenti Havana’da geçirilecek iki gün, Havana'dan Belize kentine, oradan da Honduras'daki Isla de Roatan'ın göz alıcı plajlarına doğru yola çıkacak. Costa Maya ve Cozumel Meksika’da görülecek diğer yerler arasında. İkinci programı ise; Havana'da geçirilecek iki buçuk günün ardından, canlı mercan resifleri ile Montego Körfezi, Jamaika, Georgetown, Cayman Adaları ve Cozumel'in büyüleyici adalarını ziyaret edecek.

Dubai ve Abu Dhabi İçin Yepyeni Bir Gemi

MSC Cruises, en yeni gemilerinden birini Birleşik Arap Emirlikleri'ne getiriyor. MSC Bellissima, Mart 2019'da Akdeniz'de faaliyete geçecek. Sonrasında iki farklı 7 gecelik program yapmak üzere, kışın Ortadoğu'ya geçecek. Sir Bani Yas adasına, Umman'daki Khasab ve Muscat'a veya Bahreyn ve Katar'a misafirlerini götürecek şekilde program yapacak. MSC Lirica, Basra Körfezi'ndeki bir dizi uzun yolculukla kış güneşinden faydalanmak için MSC Bellissima'ya katılacak. 14 gecelik programında, Hint limanındaki Mumbai ve Goa’dan Umman Muscat’a uzanan farklı bir programa imza atacak.

Dünyanın Etrafında 117 Gün

MSC Cruises’un ikinci dünya turu, MSC Magnifica ile Ocak 2020'de Civitavecchia, Cenova, Barselona ve Marsilya'dan başlayacak. 40'tan fazla destinasyon ve 23 ülke ile misafirler, beş kıtayı üç ayda keşfedebilecek, dünyanın en popüler destinasyonlarını da ziyaret edebilecekler.
2019/2020 kışı için önemli yenilikler olmasının yanı sıra, misafirler MSC Cruises’un modern gemileri, konforlu konaklama, taze ve damak çatlatan lezzetleri, ödüllü animasyon-şov programları, kusursuz hizmet, uzmanlık ve zarif tasarlanmış gemileri eşliğinde yolculuk edecekler.

Detaylı bilgi için: MSC Cruises Türkiye / 0850 420 96 00 - www.msccruises.com.tr
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN