HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SEYAHAT -- 5 Temmuz 2018

Boğaziçi Butik Otel'de Zaman Saatler ile Değil Anlar ile Ölçülür

Magazinizmir
Boğaziçi Butik Otel, 1993’ten bu yana Bostanlı’da, 2010 yılından itibaren de Üçkuyular Vapur İskelesi’nde ve son olarak 2018 yılının başlarında hayata geçen Narlıdere'de yer alan şubeleri ile körfezin her iki yakasında da doyumsuz lezzetler sunan Boğaziçi Restaurant Grubu’nun bir girişimi.

Alaçatı’nın en güzel noktası olan Alaçatı Portun üzerindeki tepede yer alan Boğaziçi Butik Otel manzarası ve konumuyla muhteşem güzellikte bir otel.
Ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerini Boğaziçi Butik Otel’e de yansıtan Boğaziçi Restaurant Grubu, ayrıcalıklı hizmet verebilmek için tüm detaylar ile titizlikle ilgileniyor. Eşsiz lezzetleri ile İzmir’in en gözde lokasyonlarında hizmet veren Boğaziçi Restaurant Grubu, Boğaziçi Butik Otel markasıyla da misafirlerine huzurlu ve keyifli bir tatil sunmayı amaçlıyor.

Alaçatı Port’un tam karşısında bulunan Boğaziçi Butik Otel; açık büfe kahvaltıdan deniz manzarasına, lezzetli ikramlardan havaalanı transferine kadar birçok hizmeti bir arada sunuyor. Günün her saatinde kahvaltı talep edebileceğiniz otelin mutfağı ise hayli başarılı. Yat limanına yürüyüş mesafesinde yer alan konumuyla da Alaçatı’nın benzersiz atmosferini misafirleriyle buluşturan Boğaziçi Butik Otel, mavi bayraklı bir denize sahip.Yaz-kış Alaçatı keyfi Boğaziçi Butik Otel ile bir başka güzel, yarattığı duygular kadar otelin vadettikleri de büyüleyici.

Tatil boyunca hayatınızın merkezinde ne olacağını gayet iyi biliyorlar. Kendinizi Alaçatı’nın serin sularına bırakacağınız Ege mavisi, gözlerini kapayıp serinleyeceğiniz Alaçatı rüzgârı ve yeşilin her tonunu içinize çekeceğiniz bir bahçeye sahip. İşte tam da bu yüzden Boğaziçi Butik Otel neredeyse denizin içinde. Bir adımda içeride, bir adımda sonsuz Ege mavisinde.Boğaziçi Butik Otelde zaman saatler ile değil anlar ile ölçülüyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN