HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 11 Mayıs 2023

ZESU’nun Güzellik Sırları İle Gelen Başarı 3 Kıtayı Aştı

Magazinizmir
Zesu Estetik ve Cerrahi Merkezi, uzman doktorları ve personel kadrosu ile 6 yıldır estetik ve plastik cerrahi, medikal estetik işlemlerinde %100 memnuniyet anlayışı ile İzmir Bayraklı’da hizmet veriyor. Yepyeni güzellik sırrınız sloganı ile 6 yıl önce İzmir’de başlayan güzellik ve sağlık hizmetlerinin başarısı bugün 3 kıtayı aştı.

Zesu Estetik ve Cerrahi Merkezi, uluslararası standartlarda hizmet veren cerrahi bir klinik olarak hizmet veriyor.Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin her yerinden hastalarını ağırlayan Zesu, başta Almanya, İspanya, İtalya,Hollanda, Fransa ve Amerika olmak üzere dünyanın birçok ülkesine cerrahi ve medikal estetik hizmetleri veriyor.
Zesu Estetik ve Cerrahi Merkezi Kurucusu Zeliha Kırmacı ile Magazin İzmir’e özel keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Kırmacı, Zesu markasının hedeflerini ve Zesu’nun başarısındaki sırları dergimize anlattı. Kırmacı Zesu isminin kendisinin ve kızının isminden geldiğini ayrıca Yunan Mitolojisi’ndeki en güçlü tanrı olan Zeus’u anımsattığı için Zesu ismini tercih ettiklerini anlattı.

HASTALARIMIZLA AİLE GİBİYİZ
İzmir’de sağlık turizmini geliştirmek için yola çıkan Zesu Estetik ve Cerrahi Merkezi Kurucusu Zeliha Kırmacı, “İzmir’de sağlık turizminin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak ve markamızı daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. 6 yıldır işimizi çok severek yapıyoruz. İzmir’de kısa sürede beğenilip popüler olma sebebimiz hastarımızla aile gibi olmamız diyebiliriz. Başarılı ve mutlu işler yapıyoruz.İyi sonuçlar alıyoruz. Ekibimizde her departman kendi işinin patronu gibi çalışıyor. Hepsinde yetki var. Merkezimize he çalışanımız kendilerinden çok şey katıyor” şeklinde konuştu.

UZMAN BİR EKİPLE ÇALIŞIYORUZ
“Doktorlarımız alanında uzman doktorlar. İzmir’in ve dünyanın güzelliğine katkıda bulunuyoruz. Bizde tüm plastik cerrahi işlemleri yapılabiliyor. Medikal estetik işlemleri,estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi,mezoterapi, obezite cerrahi ve gülüş tasarımı gibi onlarca uygulamayı İzmir’in seçkin doktorları ve uzmanları ile çalışarak yapıyoruz.”

3 KITADAN DA TALEP VAR
“Biz bu işe başlarken tüm Avrupa’daki hastaların İzmir’de vip hizmet alıp memnun kalarak ülkelerine dönmelerini amaçlıyoruz ayrıca sağlık turizminde İzmir’in daha çok tercih edilmesi için çalışıyoruz. Amerika’dan, Asya’dan ve Avrupa’dan hastalarımız bizi tercih ediyor. İzmir’de müşteri memnuniyeti ile daha üst sıralarda yer almak istiyoruz.

EGE’DE YENİ ŞUBELER
“Bizi tercih eden vip hizmet alıyor. Diğer şehirlerden çok talep alıyoruz. Genelde yurtdışından hastalarımız geliyor. İzmir ve çevresine yeni şubeler açmayı planlıyoruz. Kuşadası, Bodrum ve Didim’de şube planlarımız için çalışmalara devam ediyoruz.”

MEDİKAL ESTETİK UYGULAMALARINA YOĞUN TALEP VAR
“Genel olarak ise medikal estetik uygulamalarına talep var. Yüz germe ve botoks işlemleri, dudak dolgusu işlemleri yoğun olarak tercih ediliyor.İzmir ve çevre illerden erkek müşterilerimiz ilgi gösteriyor. Müşterilerimizin yüzde 30’u erkeklerden oluşuyor.”

“Sürekli eğitimlerle kendimizi yeniliyoruz. Yeni gelişmeler ve tekniklerin eğitimlerini sürekli alıyoruz. Personellerimiz ve doktorlarımız kendilerini sürekli geliştiriyorlar.Deneyimli ekibimiz alanında uzman bir şekilde işlemleri hastalarımıza uyguluyor. Sonuçları net bir şekilde karşı tarafa anlattığımız için daha çok talep edilmeye başladık. Şeffaflık temel ilkelerimizden birisi.”

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN