HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 7 Ekim 2022

YENİ ASHLEY JOY BOYA KORUYUCU SAÇ SERİSİ İLE SAÇLARINIZDA İLK GÜN ETKİSİ

Magazinizmir
Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim bakım ürünleri ve yenilikleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Etkili saç ürünleri ile ihtiyaç duyulanı daha ilk kullanımda sağlayan ve düzenli kullanımda sağlıklı, bakımlı, göz alıcı, dolgun saçların kahramanı olarak nam salan Ashley Joy boyalı saçlar için özel olarak geliştirdiği yeni bakım serisini müjdeliyor: Boya Koruyucu Seri… Koyu renkli ve açık renkli saçlar olarak 2 kategoride geliştirilen Ashley Joy Boya Koruyucu Serisi saç bakımı için ih

Yeni Ashley Joy Boya Koruyucu Serisi ürünleri ile saçlarınız, boyandıkları ilk günkü kadar canlı, inci kadar parlak ve bakımlı kalmaya devam edecek!

KOYU RENKLİ SAÇLAR İÇİN…
Ashley Joy Boyalı Saçlar için Şampuan 250 ml - Koyu Renkli Saçlar
Ashley Joy’un Boya Koruyucu Serisinde yer alan bu şampuan en büyük kâbus olan boyanın akmasını engelliyor ve saç renginizin ilk günkü kadar güzel görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki lavanta ve ahududu özü içerikli formülü saçı temizlerken aynı zamanda kahve, kızıl, bakır ve siyaha boyalı saçlarda boyanın rengini uzun süre koruyor. Kinoa ve chia tohumu içeriğinde barındırdığı vitamin, mineraller ve proteinler sayesinde saçlarınızı dış etkenlere karışı koruma sağlıyor, boyanın vermiş olduğu zararları en aza indirerek zayıf ve yıpranmış saç tellerini güçlendiriyor. Tatlı badem ve argan yağı ise saç tellerini besleyerek saç renginize parlaklık katıyor.
Fiyat: 179,9 TL
Ashley Joy Boyalı Saçlar için Saç Kremi - 250 Ml Koyu Renkli Saçlar
Özel bakım gerektiren boyalı saçlar için kolay ve etkili bakımı sunan bu saç bakım kremi, saçınızın rengini ve ışıltısını koruyor. Yüksek antioksidan içerikli ahududu meyvesi ve lavanta özü içeren formülü saçlarınızın rengini ve parlaklığını muhafaza ediyor. İçeriğindeki agav özü saçlarınızın daha güçlü ve daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Fiyat: 179,9 TL

AÇIK RENKLİ SAÇLAR İÇİN…
Ashley Joy Boyalı Saçlar İçin Şampuan – 250 Ml Açık Renkli Saçlar
Ashley Joy’un Boya Koruyucu Serisinde yer alan bu şampuan sarıdan kumrala boyanmış tüm saçlarda boyanın saça daha uzun süre tutunmasını ve rengin kalıcılığını arttırmaya yardımcı olup boyanızın ilk günkü kadar güzel görünmesini sağlıyor. Şampuan, Ayçiçek tohumu ve jojoba özü içerikli formülü ile saçı temizlerken aynı zamanda rengini uzunca süre koruma altına alıyor. Kinoa ve Chia tohumu içeriğinde barındırdığı vitamin, mineraller ve proteinler sayesinde saçlarınızı dış etkenlere karışı koruyor, boyanın vermiş olduğu zararları en aza indirerek zayıf ve yıpranmış saç tellerini güçlendiriyor. Tatlı badem ve argan yağı ise saçlarınızı beslerken aynı zamanda da parlaklık katıyor.
Fiyat: 179,9 TL

Ashley Joy Boyalı Saçlar için Saç Kremi – 250 Ml Açık Renkli Saçlar
Özel bakım gerektiren boyalı saçlar için kolay bakım sunan bu saç bakım kremi, saçınızın renk ve ışıltısını koruyor. Yüksek antioksidan içerikli Ayçiçek tohumu ve jojoba özü formülü ile saçlarınızın rengini ve parlaklığını muhafaza ediyor. İçeriğindeki agav özü saçlarınızın daha güçlü ve daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Fiyat: 179,9 TL

KOYU VE AÇIK RENKLİ SAÇLARIN ORTAK KAHRAMANI…
Ashley Joy Boyalı Saçlar İçin Boya Koruyucu Sprey – 150 Ml
Saç boyanız koyu ya da açık fark etmeden kullanabileceğiniz tüm boyalı saçların ortak kahramanı olan bu koruyucu sprey içerik açısından oldukça zengin olduğu gibi kullanımıyla da oldukça pratik… E Vitamini açısından zengin tatlı badem yağı saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Sodium PCA içerikli formülü kurumuş ve yıpranmış saç tellerine ideal bir nem bakımı yapıyor; aynı zamanda saçlarınızın daha parlak ve canlı olmasına etki ediyor. Özel geliştirilmiş formülü saçlarınızın rengini ve parlaklığını koruyor. Sprey, serinin şampuanı ve saç kremi ile birlikte kullanıldığında performansı daha artarak boyalı saçların ihtiyacı olan en etkili bakımı sergiliyor. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Yıkanmış olan saçınızın ıslaklığını nemli kalacak şekilde havlu ile hafifçe alın. Saçlarınızın açılmasında zorlandığınız bölümlere veya tüm saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Gerekli miktarda spreyi püskürtün ve saçınıza hafifçe masaj yaparak yedirin. Saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaptığınız gibi artık daha kolay açılan ve rahatlıkla taranan saçlara kavuşacaksınız. Durulama gerektirmez. Eğer fazla sıktığınızı hissederseniz havlu ile hafifçe ovalayarak fazlalığı alabilirsiniz.
Fiyat: 199,9 TL

Boyalı saçlarınız için en etkili bakımı ve korumayı sağlayan bu serinin ürünlerini satın almak için www.ashleyjoy.com.tr sitesini ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN