HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 18 Ekim 2019

Westpark Outlet’te Sağlık Sanatla Buluşuyor

Magazinizmir
Medical Park İzmir Hastanesi Sağlık, Kültür ve Sanat Merkezi, Ekim ayını meme kanseri ve sağlıklı beslenme söyleşilerinin yanı sıra resim sergisiyle dolu dolu geçirecek.

Geçtiğimiz ay kapılarını İzmirlilere açan Medical Park İzmir Hastanesi Sağlık, Kültür, Sanat Merkezi, Ekim ayında da etkinliklerine sağlık seminerleri ve sergiler ile devam ediyor.Westpark Outlet’te yer alan sağlık, kültür, sanat merkezinde 1 – 31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı olması nedeniyle meme kanseri ile ilgili bu ay iki tane söyleşi yer alıyor. 19 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’de Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Boylu'nun, 'Meme Kanseri ile Savaş' konulu söyleşisi ile başlayacak olan etkinlik, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Evren Yılmaz'ın 'Meme Estetiği' konulu söyleşisi ile devam edecek. Ayrıca her Cuma Medical Park İzmir Hastanesi beslenme ve diyet uzmanları Sedef Temizkan ve İrem Tuğçe Korkut saat 16.00 - 17.00 arası diyet, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam hakkında merak edilenleri cevaplayacak.

 

 

Ek olarak AVM misafirleri her Cumartesi ve Pazar saat 15:00 - 20:00 arası şeker ve tansiyon ölçümleri ücretsiz olarak yaptırabilecek.

 

 

Öte yanda Medical Park İzmir Hastanesi’nde kanser tedavisi gördüğü süre boyunca hasta odasında yaptığı resimlerle bir yandan yaşama tutunan diğer yandan hastanede açtığı sergi ile başka hastalara da moral olan Fatma Özaydın’ın resim sergisi de Ekim ayı boyunca merkezde ziyaretçilere açık olacak.

 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN