HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 16 Kasım 2017

Ünlülerin Bakım Sırları

Magazinizmir
İlerleyen yaşlarına rağmen duru güzelliklerini koruyan ünlü isimler yıllar boyunca rutine dönüştürdükleri bakım sırlarını paylaştı.

Beyonce

"Bir kadının gülümsediği an en güzel halidir. Bunun dışında öğrendiğim en önemli sır cildi her zaman nemlendirmek."

Kirsten Dunst

"Güneşten olabildiğince uzak kalmaya çalışıyorum. Cildimde doğal ürünler kullanıyorum. Sadece akşamları cildimi temizliyorum ve hem sabah hem de akşam cildimi nemlendiriyorum."

Kate Winslet

"Seyahat ettiğinizde, çok çalıştığınızda ve stresli dönemlerimde iyi bir göz kremi her zaman kurtarıcımdır. Şişmiş ve yorgun görünümlü gözlerimden bu sayede kurtuluyorum."

Liv Tyler

"Fondöten ve allık sürdükten sonra tüm yüzüme transparan pudra uyguluyorum. Ardından yüzüme gül suyu sıkarak birkaç saniye yüzümde bir peçete bekletiyorum. Bu sayede yüzüm kusursuz ve doğal bir görünüm kazanıyor."

Charlize Theron

"Her gün yüzümü soğuk suyla yıkarım. Dışarı çıkarken ise mutlaka güneş kremimi ve maskaramı sürerim."

Emma Stone

"Günlük hayatımda güzellik rutinimin içinde uyku, nemlendirme ve kaşlarımı şekillendirme var. Yüzüm çok alerjik olduğu için nemlendirme için üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum."

Jennifer Aniston

"Göz altı kırışıklıklarımı önlemek için her gece bir çay kaşığı kadar vazelin sürüyorum."

Eva Mendes

"Enerjik bir görünüm yakalamak için her zaman ışıltılı bronzer kullanırım. Eğer makyaj yapmak istemiyorsanız nemlendiricinizin içine biraz ışıltılı bir bronzer ekleyin."

FACEBOOK İLE BAĞLAN