HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 10 Ekim 2022

The Body Shop’un Vitamin C Serisi ile parlamaya hazır olun

Magazinizmir
Cildinizin doğal bir parlaklık ile ışıldaması fikri, kulağınıza fazlasıyla hoş geliyor değil mi? En az %90'ı doğal kaynaklı bileşenlerden oluşan ve daha fazla C vitaminini bir araya getiren The Body Shop'un geliştirilmiş Vitamin C serisi, tam da bunun için yenilendi. Ciltte kusursuz bir etki yaratan yepyeni seri ile ışıldamaya hazır olun.

Pandemi döneminden beri, dünya genelinin %73’ü cilt bakımını bir rutin haline getirmiş durumda. Google’a göre; parıldayan cilt bakımında süperstar bir bileşen olan “C vitamini” aramaları 2020'den bu yana %1000 artarken, "parlak bir cilde nasıl sahip olunur" araştırması %400 arttı.

The Body Shop'un en çok satan serisi Vitamin C, doğanın en zengin C vitamini kaynaklarından biri olan Amazon’un camu camu berry özünün yanı sıra, Güney Amerika'nın tropikal ormanlarına özgü olup sağlığın ve gücün sembolü kabul edilen camu camu meyvesi içeriyor.

Cilt dokusunu pürüzsüzleştiriyor
Yepyeni serinin özellikleri, bununla da kalmıyor. Bakım maddelerinde mucizevi özellikler sunan bakuchiol de, markanın yeni geliştirilen formülünde dikkat çeken detaylar arasında sıralanıyor. Cilt dokusundaki görünümü pürüzsüzleştirme gücüne sahip olan içerik, aynı zamanda iyileştirme özelliği de sunuyor.

Ciltteki düzensiz pigmentasyon görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanan Yeni C Vitamini Glow Revealing Serum, %10 C vitamini ve %92 doğal kaynaklı bileşenler içeriyor. Cilt dokusunu kusursuz bir görünüme kavuşturmak adına, her gün birkaç damla ile teninize nazikçe masaj yapmanız yeterli olacaktır.

Güne ışıldayarak başlayın
Güne daha önce hiç olmadığı kadar parlak bir şekilde uyanmaya hazır olun. Doğal kökenli laktik asit ve papaya enzimleri ile zenginleştirilmiş Yeni Vitamin C Overnight Glow Revealing Mask, siz uyurken dahi etkisini göstermeye devam eder. Cilt parlaklığını %89 oranında arttırdığı ve düzensiz pigmentasyon görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmış
maskeyi, yatmadan önce uygulamanız yeterli olacaktır.

Jojoba özleri ve volkanik camdan elde edilen perlit dahil olmak üzere, %92 doğal kökenli bileşenler içeren Vitamin C Daily Glow Cleansing Polish, yepyeni ambalajıyla raflarda. The Body Sop’un akıllı peelingi, ölü hücreleri canlandırarak cildin çok daha parlak görünmesine yardımcı olur.


24 saat nemlendirme özelliği
Vitamin C Glow Boosting Moisturiser’ın jel formülü, şimdi tamamen geri dönüştürülebilir ambalajıyla tüketiciyle buluşmaya hazır. Yerel Adil Ticaret ürünü olan aloe vera ile zenginleştirilmiş içerik, 24 saat nemlendirme özelliği ile ciltte tazelenme hissi sağlar.

Doğal kökenli C vitamini ile zenginleştirilmiş New Vitamin C Concealer ile kusursuz bir görünüme hazır olun. Mükemmel uyum için 6 farklı renk seçenek sunan bu çok işlevli kapatıcı, görünümünü iyileştirerek cildin parlamasına destek olur.

Yeni C Vitamini Glow Revealing Serum 749,9
Yeni Vitamin C Overnight Glow Revealing Mask 599,9
Vitamin C Daily Glow Cleansing Polish 349,9
Vitamin C Glow Boosting Moisturiser 599,9
New Vitamin C Concealer 299,9 

FACEBOOK İLE BAĞLAN