Şenay Akay'dan Güzellik ve Bakım Sırları

Model, oyuncu ve sunucu Şenay Akay, 21 yıllık podyum kariyerini noktaladıktan sonra İzmir'de güzellik merkezi açtı.Karşıyaka Ataşehir'deki Şenay Akay Derma Estetik’in 450 metrekarelik alanda her türlü güzellik ve cilt bakım uygulaması yer alıyor.

Meslekte 21 senesini geride bırakan Şenay Akay, kendisi gibi mankenlikten gelen ortağı Songül Yıldırım ile birlikte İzmir’de açtığı güzellik merkezinde sağlıklı yaşam ve güzellik sırlarını müşterileriyle paylaşıyor.

Şenay Akay modellik ve oyunculuktan tanıdığı ortağı Songül Yıldırım ile İzmir'de başarılı bir güzellik merkezi konsepti geliştirdi. Podyum kariyerini bırakma kararımın ardından güzellik emrkezine ortak olan Akay; haftanın büyük kısmında burada bulunuyor; güzellik ve makyajla ilgili tüm bilgi birikimimi İzmirlilerle paylaşıyor.

 

Meslektaşlarının pek çoğu dizi oyunculuğu ve şarkıcılığı seçerken kendisi güzellik sektörüne el atan ünlü model, “İzmirli hanımların güzelliğine güzellik katmak için bu işe girdim. Eğer insanlar kendisini İzmir’de ifade edebiliyorsa, Türkiye’nin diğer şehirlerinde de başarılı olabilirler. Bu sebeple İzmir’den iddialı bir giriş yapmayı uygun gördük” dedi. 6 yıldır sektörün içinde olan Songül Yıldırım ise Alsancak’ta ciddi ölçüde otopark sorunu yaşandığı için merkezi Çiğli’de açmaya karar verdiklerini belirterek, 450 metrekarelik birimimizde her türlü güzellik ve cilt bakım uygulaması yer alıyor.

"Bünyemizde psikolog ve diyetisyenimiz de var. Cilt bakımı ve zayıflama konularında oldukça iddialıyız. Ayrıca son dönemde giderek yaygınlaşan reformer pilates hizmetini de burada sunuyoruz" şeklinde konuştu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Şenay Akay, İzmir Güzellik Merkezi Şenay Akay, Şenay Akay Derma Estetik, Songül Yıldırım, Güzellik merkezi izmir