HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 15 Kasım 2019

REGES’TE ZARİF VE ZENGİN RİTÜELLERLE TAZELEYİCİ DENEYİMLER…

Magazinizmir
Çeşme’nin ilk uluslararası lüks otel işletmesi olarak eşsiz bir yaşam stili adresi olan Reges, a Luxury Collection Resort&SPA, Çeşme, her bölümü özenle tasarlanan ve 1400 m2 alan üzerine kurulu SPA Reges’te, özlemini duyduğunuz dinginliği keşfetmeye davet ediyor.

 SPA REGES, minimalist tarzıyla, sadeliği kusursuzlukla bir araya getiriyor. Özgün tasarımı, arzu eden müşterilere VIP terapi odası seçenekleriyle ve klasik terapilerin yanı sıra imza terapi programları ve cilt bakımlarıyla, bölgenin en kapsamlı sağlık, güzellik ve terapi programlarını lüks dokunuşlar eşliğinde sunuyor. Spor tutkusundan vazgeçemeyenlereReges’in misafirleri, son teknolojiyle donatılan fitness merkezinihaftanın 7 günü 24 saat zinde kalmak için yararlanabiliyor.

SPA REGES, doğallığın izini sürüyor

Yeni nesil lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan ve yenilikçi bir konsept sunan Reges, a Luxury Collection Resort&SPA, Çeşme, sofistike tasarım detayları ile Çeşme kıyısında bir ütopya yaratıyor. En iyi bakım uygulamalarını ve güzellik hizmetlerini sunan SPA REGES, zamansız yaklaşımları yenilikçi tekniklerle harmanlıyor ve misafirlerine benzeri olmayan bir deneyim sunuyor.

SPA REGES, bölgenin en kapsamlı sağlık, güzellik ve masaj programlarını lüks dokunuşlar eşliğinde sunuyor. Dünya çapında ünlü masaj teknikleri, aromatik yağların ve suyun dinginleştirici etkisi, SPA Reges’de size bambaşka bir deneyim sunuyor.

Ayrıca, Spa Reges sınırlı sayıdaki aylık ve yıllık üyelikleri alımını Kasım ayında aktive ediyor. Bu kapsamda Spa Regesüyeleri, Spa Reges’in Geleneksel Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Tepideryum ve Kapalı Havuzlarında eşsiz deneyimler yaşarken, rafine malzemeler ve üst düzey işçilik ile tasarlanan tam donanımlı şık ve sofistike Fitness Merkezinde zinde kalıyor…

Ege’nin şifalı sularından ilham alan SPA REGES, rahatlık ve huzur için benzeri olmayan bir adres. SPA REGES’te misafirler, hayatının bütün stresinden uzaklaşarak, kendilerini şımartıyor ve farkına vardıkları değerlerinin tadını çıkarıyorlar.

FACEBOOK İLE BAĞLAN