HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 21 Şubat 2020

PHYTO’DAN YEPYENİ DOĞAL TUTUŞLU SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ SPREY: PHYTOLAQUE SOIE!

Magazinizmir
Gücünü bitkilerden alan PHYTO doğal tutuşlu saç şekillendirici sprey Phytolaque Soie’yı sunuyor! Eşsiz bitkisel formülü ile saçınızı ağırlaştırmadan şekillendirmenizi sağlayan sprey saçınız için sağlıklı ve doğal bir seçenek oluşturuyor.

Saçınıza hem üstün bir koruma hem de saçınızın zarar görmüş alanlarına onarıcı etki sunan Phytolaque Soie özel olarak hassas saç derisi ve saçlar için geliştirildi. Phytolaque Soie Doğal Tutuşlu Saç Şekillendirici Sprey aerosol içermeyen formülü ve içeriğindeki ipek proteinler ile zarar görmüş saç tellerini eşsiz bir şekilde onarıyor.

 

Sıkıldığı ilk andan itibaren ışıltılı, hafif ve yumuşak bir saç görünümüne kavuşmanızı sağlayan sprey şekillendirici saçınıza 30cm mesafeden sıkılarak uygulanıyor.

 

PHYTO’nun üstün bitkisel formülleriyle geliştirilen ve saçınıza güçlü bir tutuş sağlayan Phytolaque Soie sayesinde saçlarınız doğal koruma altında!


Fiyat: 169 TL

 

PHYTO Hakkında:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrick Ales tarafından 1950’li yıllarda açılan bir kuaför salonu Phyto’nun ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerden birini oluşturmaktadır. Kuaför salonunda gerçekleştirdiği işlemler sonucunda, kullanılan kimyasal ürünlerin ellerine fazlasıyla zarar verdiğini fark eden Patrick Ales, saçlara ve saç derisine de aynı şekilde zarar verebileceklerini öngörerek bitkisel ve doğal çözümler arama yolunda Phyto’yu yaratmıştır. 50 yıl önce kurulan Phyto, doğal içerik kullanımı deneyimi ile saça bitkisel ve bilimsel bir yaklaşım getirmektedir.

Bu yaklaşım, PHYTOSOLBA Araştırma Laboratuvarları’ndan çıkan, klinik araştırmalarla test edilen sonuçlara dayanmaktadır. Patentli bitkisel aktif içeriklerle geliştirilen Phyto, bilimsel inovasyonları ile doğal ve yüksek kaliteli saç bakım ürünleri geliştirmektedir. Sağlıklı saç derisi ve bakımlı saçlar için Phyto gücünü bitkilerden almaktadır.

PHYTO Türkiye hakkında detaylı bilgi için:

www.phyto.com.tr

https://www.instagram.com/phytoturkiye/
https://www.facebook.com/phytoturkiye/

FACEBOOK İLE BAĞLAN