HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 8 Ağustos 2018

Ölümsüzlüğün Bitkisi Aloe Vera ile Saçlarınıza ve Cildinize Can Katın!

Magazinizmir
Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanan aloe veranın içeriğinde 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin bulunuyor.

Aloe vera özsuyuna %90’a kadar yer veren Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi ile saçlarınıza ve cildinize mineral, animoasit ve vitamin dolacak.
Aloe vera, kozmetik sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz bir bitki. “Sarısabır” olarak da adlandırılan bu bitki, hem cildimiz hem de saçlarımız için sayısız faydaya sahip. İşte bu nedenle, AR-GE çalışmalarıyla dikkat çeken Akten Kozmetik, aloe veranın özsuyuna %90’a kadar yer verdiği çok özel bir seri yarattı: Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi.
Aslen Afrika kökenli olan ve 400 farklı türü bulunan aloe vera, Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanmış. Bunun sebebi gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposu olması. Aloe vera yaprakları kırıldığında ortaya çıkan jelimsi özsuyunda 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin var.

Aloe Veranın Cilde ve Saça Faydaları

Zambakgiller familyasından olan aloe vera cildi temizler ve bakımını yapar, ayrıca harika bir şekilde nemlendirir. Yanık, yara ve böcek sokmalarında; akne, mantar, sedef ve egzamanın oluşumunda ve tedavisinde etkilidir, çünkü cildi daha çabuk iyileştirir. Cildi ve saçları güneşin zararlı etkilerinden korur, saç köklerinin dayanıklılığının artmasını ve sağlıklı uzamasını teşvik eder, saç kırıklarını giderir, yıpranmış saçları yeniler, kepeğe karşı bire birdir. Kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle selülite iyi gelir.

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi, 9 Harika Üründen Oluşuyor

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Bakım Şampuanı, %50 aloe vera özsuyu ve özenle seçilmiş doğal etken maddeleriyle özellikle kuru ve boyalı saçlara benzersiz bir bakım sunar. Vitaminler, mineraller ve enzimlerle yüklü aloe vera özsuyu kepek, kırılma ve saç derisi sorunlarıyla mücadele etmeye yardımcı olur. Saç köklerinin dayanıklılığının artmasını ve sağlıklı uzamasını teşvik eder.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Saç Kremi, %50 aloe vera özsuyuyla özellikle boya ve işlem görmüş saçlarınızı onararak canlanmasına yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmayan özel formülüyle saç bakım sürecinin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Formülündeki panthenol ve değerli yağlar, saça gerekli nemi sağlamayı ve saçın nem dengesinin korunmasını destekler.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum, %90 aloe vera özsuyundan oluşur, anında rahatlatıcı ve nemlendirici özellikler sunar. Dokusu son derece hafif ancak etkisi güçlüdür; bu özelliğiyle cildinizi hızla nemlendirir, cildinizin gerginliğini hafifletir, nem dengesini geri kazanmasına yardımcı olur.
• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Yüz Kremi içeriğindeki %50 aloe vera özsuyunun su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildinizin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cildinizdeki nemsizliğin yarattığı gerilme duygusunu gidermeye yardımcı olur. Cildiniz tarafından anında emilir, cildiniz tazecik ve yumuşacık olur, canlı bir görünüme kavuşur, ışıldar.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Yüz Temizleme Köpüğü, hassas cildinizi yıpratmadan temizlemek ve kaybettiği nemi geri kazandırmak üzere formüle edilmiştir. %50 aloe vera özsuyu içeriği ve yumuşak köpük dokusuyla cildinizi nemlendirmeye ve gerginliğini azaltmaya yardımcı olur.
• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Jel, %90 oranında içerdiği aloe vera özsuyuyla cildinizi besler, nemlendirir ve cildinizin doğal yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur. Cildinizin doğal yapısını ve yumuşaklığını korurken kuruyan, çabuk tahriş olan ve güneşte hasar görmüş cildinize yoğun bakım sağlar. Özellikle ağda, epilasyon, duş, spor, sauna, güneşlenme ve solaryum sonrasında cildinizi rahatlatır ve ferahlatır.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Vücut Losyonu, özellikle susuz ve güneşe maruz kalan ciltlerin nemlendirilmesine destek olmak için formüle edilmiştir. Ürün, %50 aloe vera özsuyu ve değerli yağlarla cilt kuruluğunun önüne geçer, hafif ve nemlendirici yapısıyla cildinizi derinlemesine besler, sağlıklı ve yumuşacık bir cilt dokusu kazanmanıza yardımcı olur.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici El Kremi, %5 aloe vera özsuyu içeriği, son derece yoğun ve akışkan dokusuyla ellerinizi anında nemlendirerek dış etkenlerden korur, aynı zamanda yıpranmış ellerinizi ve tırnaklarınızı onarmaya yardımcı olur.

• Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Doğal Sabun, %50 aloe vera özsuyu içeriğiyle cildinize en doğal bakım ve korumayı sağlar. Dış etkenlere ve güneşe maruz kalan, bu nedenle de kuruyan cildinizi nazikçe temizler. Cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN