HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 4 Kasım 2019

MAGIC TOUCH KARŞIYAKA'DA AÇILDI

Magazinizmir
İzmir'in genç girişimci kadınlarından Kadriye Çalışkan, ailesiyle birlikte hizmete açtığı estetik, güzellik merkezi ile çocukluk hayalini gerçekleştirdi.

Yeni çağ güzellik merkezi söylemiyle sihirli dokunuş anlamına gelen Magic Touch adıyla açılan merkezde, cilt bakımından öz bakıma her şey uygulanabilecek. Çocukluğundan beri güzelliğine çok düşkün olduğunu ifade eden Kadriye Çalışkan, “Hayalimde hep güzellik merkezi açmak vardı. Son bir yılda karar verdim, çalışma arkadaşlarımla birlikte bir ayda tüm ekipmanlarımızla merkezimizi hizmet vermeye hazır hale getirdik” dedi.

 

Kadriye Çalışkan

 

Çeşitli makineler ve elle yapılan cilt bakımlarından, iğnesiz mezoterapiye, diode lazerden 3D ve ekstra cihazlarla vücut analizine hizmet vermeye başlayan Magic Touch'ın en iddialı olduğu uygulama Eximia aletiyle incelme, şekillenme yöntemi. Çalışma alanının çok geniş olduğunu ifade eden Çalışkan, diyetisyen, plastik cerrah, botoks, dolgu gibi özelliklerle Karşıyaka Girne Caddesi gibi merkezi bir konuma böyle bir yatırımı yaptıkları için çok mutlu olduklarını anlattı. Kadriye Çalışkan sözlerini şöyle sürdürdü, “Kadın ve erkek danışanımız merkeze geldiğinde, ne tür uygulamaların yapıldığını görecek ve uzmanlarımız ihtiyaçlarını karşılayacak.”

Magic Touch ekibi

 

İDDİALI ZAYIFLAMA YÖNTEMİ

“Kavitasyon ve lpg cihazlarının harmanlanmasıyla üretilen son sürüm makinemiz Eximia, vücuttaki yağları parçalıyor, lenf kanallarına yolluyor, su içerek ve biraz yürüyüşle yağların vücuttan atılması sağlanıyor. Ciddi anlamda şekillenme ve küçülme gerçekleşiyor. Yedi günlük bir paket alımı sonucunda, bir ayda vücut şekilleniyor, sonuç gerçekten olağanüstü. On kişilik kadromuzla hizmet vermeye başladık. Şubeleşmeyi hayal ediyoruz. Özellikle pasif cimnastik aletlerinin ve antigravity fitness yoganın olduğu farklı alanlara yayılmak istiyoruz.” Duygum Wedding tarafından organizasyonu gerçekleştirilen açılışa, yaklaşık 300 davetli katıldı. Magic Touch'ın sahibi Kadriye Çalışkan, merkezin açılış kurdelesini dayısı Durmuş Canarslan ve babası Veysel Çalışkan'la birlikte kesti.

Eda Kurt, Tuğçe Çalışkan, Fatma Nazlı Gül

 

Yener Gürsoy, Görkem Bozkır

 

Veysel-Hatice Çalışkan

 

Hatice Çetin

 

Hasan Gümüş, Gamze Arslan, Sedat Turgut

 

Duygu Esman

 

Açelya Bal

FACEBOOK İLE BAĞLAN