HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 2 Şubat 2023

La Derma’da güzellik rüzgarları esiyor!

Magazinizmir
İzmir Narlıdere’de hizmet veren La Derma’nın başarılı işletmecisi Nuray Erdoğan, Magazin İzmir’de merak edilenleri yanıtladı. Kadın erkek herkesin ilgisini çokca çeken La Derma, işinde oldukça uzman bir çizgide.

Yaklaşık 3 yıldır alanında uzman 6 kişilik ekibi ile müşterilerinden harika geri dönüşler alan güzellik merkezi, farklı cilt bakım protokolleri, kalıcı makyaj, birden fazla zayıflama uygulamaları ile oldukça popüler bir hizmet sunmakta. Buradan herkes güzel ayrılıyor...

Yenilikleri yakından takip ediyoruz!
La Derma ekibi, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek Türkiye ve dünyada düzenlenen fuarlara katılıp verdiği hizmeti oldukça güncel tutuyor, yeniliklerden uzak kalmamayı sürdürüyor. Bu da; verilen hizmet kalitesini artırarak iyi geri dönüşlerin başlangıcını hazırlayan bir durum oluyor haliyle. Danışanlarının beklentileri doğrultusunda etkin bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bir çalışma prensibi edinildiği içinse hiçbir sorun cevapsız kalmıyor, birlikte etkin çözümler üretiliyor. Kişiye özel bir plan çıkartılıp istenilen doğrultuda hareket ediliyor. Burada, gönül rahatlığı ile müşteri memnuniyeti oldukça ön planda diyebiliriz.

Önceliğimiz Hijyen...
Müşterilerin burayı tercih sebeplerinin başında geliyor hijyen. Tüm ekibiyle birlikte oldukça özverili bir çalışma ortamı yaratan La Derma’nın bu konudaki hassasiyeti, güzellik merkezine olan güveni günden güne artırmakta.

Vücutta yenilik ve ışıltı bir görünüm için LPG cihazı!

LPG Nedir?
LPG Vakumlama ve dönen yapıları içinde barındıran özel bir cihaz vasıtası ile deri ve yağ dokusuna negatif basınç uygulanmasına yönelik bir masaj cihazıdır. İnatçı bölgesel yağın yakılmasına ve cildin kalitesi (sıkılık, selülüt görünümü) üzerinde eş zamanlı işlem gerçekleştiren yeni patent (Sıralı emme ile bir araya getirilmiş silindir ve motorize flap), vücut için olan teknolojinin doğrudan hipodermisimizde (incelme hücreleri) mevcut olan depo yağ hücreleri ve dermisimizde (canlandırıcı hücreler) mevcut olan fibroblastlar üzerinde harekete geçer. İncelme mi yoksa sıkılaşma mı ikilemine bir son veren 360°’lik bir tedavidir.

LPG Uygulaması Ağrılı Mıdır?
Tamamen ağrısız rahatlatıcı bir uygulamadır.
LPG uygulaması yapılanan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım artmakta, metabolik atıkları vücuttan boşaltımını ve deri altına kolajen ileterek, yeni kolajen üretiminin aktivasyonunu sağlamaktadır.

LPG uygulanması ile harekete geçen hücreler, dermisin yoğunluğunu kendiliğinden geri kazanması için kolajen ve elastin sentezlemeye devam eder.

LPG vücutta hangi sorunların giderilmesine yardımcı olur?
Vücudun bölgesel olarak neye ihtiyacı olduğunu tanımlayıp;

-Elastikiyet
-Yoğun (yağ dokusu)
-Fibroz doku
- Selülit tedavisi
- Çakra ve detoks
- Genç anne protokolü gibi işlemlerle birlikte.

LPG İşlemi Hangi Sorunlara Çözüm Oluyor?
LPG işlemi, vücudun dokusunu güçlendirip, lenf düğümlerine doğal yöntemlerle masaj yaparak bağ doku ve kök hücre yenileme özelliğiyle sorunlara çözüm sağlıyor.

LPG Seansı Ne Kadar Sürer ve Kaç Sefer Tekrarlanmalıdır?
Seans toplamda 40 dk sürer, haftada minimum 2 maksimum 3 olarak işlem uygulanır. İlk etkileri 5. seanstan itibaren görülmeye başlanır. Tedavi süresi problemin yoğunluğuna bağlı olarak 10-20 seans arasında değişiklik gösterir.

LPG’nin İlk Etkileri Kaçıncı Seanstan Sonra Görülür?
LPG Tedavisinin ilk etkileri 7-8. seanstan sonra vücutta sıkılaşma şeklinde görülür.

La Derma işlemleri ile her zaman ışılda!
 

 
FACEBOOK İLE BAĞLAN