HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 11 Kasım 2022

La Derma Narlıdere ve İzmir’e Güzellik Katıyor.

Magazinizmir
İzmir Narlıdere’de şahane bir lokasyonda hizmet veren La Derma’nın başarılı işletmecisi Nuray Erdoğan’la Magazin İzmir’e özel bir röportaj gerçekleştirdik.


La Derma Kurucusu Nuray Erdoğan,

2015 yılında Almanya’dan Türkiye’ye geldim ve İzmir’e taşındığımda oldukça ilgi duyduğum güzellik sektöründe yer alıp bu işi yapmaya karar verdim. İlk olarak tabii ki nerede yer alacağımıza karar vermem gerekiyordu ve La Derma’nın bulunduğu bölge olan Ilıca Mahallesinde fark yaratmak için burada hizmet vermek istedim. Yaklaşık 3 yıldır işinde uzman 6 kişilik kadromuzla profesyonel olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Farklı cilt bakımı protokolleri, kalıcı makyaj, birden fazla zayıflama uygulamaları ve oldukça popüler olan, müşterilerimizden de harika geri dönüşler aldığımız LPG cihazımızla gelen talepler doğrultusunda destek veriyoruz. Merkezimiz sadece kadınlara yönelik değil elbette… Erkek müşterilerimizin yoğunluğu ve ilgisi de çok fazla.

PARA İÇİN DEĞİL GÜZELLİK İÇİN HİZMET VERİYORUZ.

Cilt bakımında leke, akne, antiaging, gözenek protokollerini uygularken bunların tedavisinde tamamen dermo kozmetik bir İngiliz markası olan Medik8 ürünlerine yer veriyoruz. Uygulama esnasında deri yüzeyinde kalan uygulamalar yapıp vücut şekillendirmede ise tamamen yağları parçalamaya yönelik işlemler yapıyoruz.
Bunların yanı sıra bronz kalmayı seven müşterilerimiz için solaryum hizmetimiz de yer alıyor.

Tüm bunları yaparken önceliğimiz elbetteki hijyen. Bu konuda tüm ekibimizle birlikte çok özverili davranıyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih sebeplerinden birinin bu olması da ne kadar hassas olduğumuzu gösteriyor aslında.

Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek Türkiye ve dünyada düzenlenen fuarları katılıyoruz ve bu bakış açısıyla La Derma’yı güncel tutmaya gayret gösteriyoruz. Danışanlarımız beklentilerini söylediklerinde gerek yeni uygulamalar gerekse cihazlar ile ilgili merak konusu olan her ne ise neye neden yer vermediğimiz ya da onun yerine hangi ürün ya da uygulamaya yer vereceğimiz gibi hedeflerimizden bahsetmek beni mutlu ediyor.

Sürekli gelişmekte olan teknoloji çağındayız. Maksimum verim ve memnuniyeti sağlayabilmek La Derma’nın profili için çok önemli.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN