HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 8 Temmuz 2022

Güneşe Karşı Hücreden Başlayan Koruma: Photoderm Aquafluid SPF 50+!

Magazinizmir
Bioderma Photoderm Aquafluid SPF 50+, su kadar akışkan bir dokuyu mat bir görünümle buluşturuyor. Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan ve çok yüksek koruma sağlayan Photoderm Aquafluid SPF50+, Sun Active Defense TM patenti ile güneşe karşı %99.8 DNA korumasıyla* hücreden başlayan koruma sağlıyor.

Cilde saygı duyan, günlük kullanımı kolay, etkili dermatolojik çözümler sunan Bioderma, Sun Active Defense TM patentiyle güneş korumasına yeni bir boyut kazandırıyor ve güneşe karşı %99.8 DNA korumasıyla* hücreden başlayan koruma sağlıyor.

Photoderm kategorisinde öne çıkan su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmayan ve kolaylıkla uygulanabilen Photoderm Aquafluid SPF50+, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, güneş kaynaklı erken yaşlanmanın engellenmesine de yardımcı oluyor. Su kadar akışkan bir dokuyu mat bir görünümle buluşturan Photoderm Aquafluid SPF50+ renksiz ve light olmak üzere 2 farklı seçeneği ile cilt tonunu eşitlemek isteyenlere de alternatif renkli bir ürün sunuyor. Tüm cilt tiplerin kullanımına uygun olan ve çok yüksek koruma sağlayan Aquafluid SPF50+, matlaştırıcı etki sağlayarak ciltteki parlamayı kontrol altına almaya destek oluyor. Ürün, parfüm, paraben içermez, yağlı his ve beyaz leke bırakmaz.

Photoderm Aquafluid SPF 50+ renksiz: 209,50 TL (40 ML)

Photoderm Aquafluid SPF 50+ light: 224,50 TL (40 ML) 

FACEBOOK İLE BAĞLAN