HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 7 Nisan 2022

GÜNEŞ IŞINLARI SHISEIDO İLE GÜZELLİK KAYNAĞI OLUYOR

Magazinizmir
Güneş ışığını cilt için bir yaşam ve güzellik kaynağına dönüştürmek Shiseido’nun özel teknolojili yeni kremi Urban Environment Age Defense SPF 30 ile mümkün.

Güneşin zararlı etkilerine odaklanmaktan, o sıcaklık ve ışığa ihtiyacımız olabileceğini unutuyoruz!

Bitkilerin güneş enerjisini kullandığı inanılmaz süreç olan fotosentez, Shiseido’ya çok büyük bir bilimsel keşif yapması için ilham verdi ve laboratuarda yapılan çalışmalar sonucunda güneş ışığının cilt için faydalı ışık kaynağına dönüşebileceği ortaya çıktı.

Bu temel keşif; Sun Dual CareTM teknolojisini ve bu teknolojiyle tasarlanan şehir hayatı için güneş koruyucu kremi sunuyor: Urban Environment Age Defense SPF 30
Sun Dual CareTM Teknolojisi, güneş radyasyonunun bir kısmını faydalı ışığa dönüştürürken, cildi UV ışınlarına karşı koruyan bir kozmetik devrimi olarak karşımıza çıkıyor.

Shiseido’nun yeni ürünü Urban Environment Age Defense SPF 30

Günlük kullanım için cilt bakım özelliği de taşıyan bu yeni güneş koruyucu krem, özel teknolojisiyle güneşin faydalı ışınlarını cilt ile buluşturarak bakım sağlıyor. Şehir hayatının cilt sorunu yaratabilecek etkilerine karşı güneşin gücünü kalkan olarak kullanan bu olağanüstü krem, cildi yaşlanma etkilerine karşı da koruyor.

Sıradan bir SPF 30 ürünü değil 360 derece çok yüksek koruma sağlayan Urban Environment Age Defense SPF 30, bir güneş kreminden çok daha fazlası! Hyaluronik asit ile birçok nemlendirici de dahil olmak üzere %50'den fazla cilt bakım bileşeni içeren hibrit formülü, UV ışınlarının ciltte kırışıklıkların oluşmasına neden olabilecek olumsuz faktörlerini azaltabilen bir Asya meyvesi olan Mangosteen özü içeriyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan krem, dokusuyla kuruluğu önleyerek cildi nemlendiriyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN