HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 1 Kasım 2019

ESSENTIAL LOOKS’TAN SEZONUN RUHUNU SAÇLARA YANSITAN TRENDLER…

Magazinizmir
En çekici podyum trendlerinden ilham alan kozmetik devi Schwarzkopf Professional, yeni Essential Looks koleksiyonu ile sezonun saç trendlerini belirlerken, çarpıcı yorumlarla benzersiz görünümler sunuyor.

The Most Hair Design Studio’nun kurucularından kuaför Emrah DemirciEssential Looks’ta bu yıl herkese hitap eden farklı ve özgün modeller var. 3 trend ve 8 görünüm ile tüm meslektaşlarıma ilham olacak yeni koleksiyon gerçekten muhteşem!” diyor.

 Emrah Demirci

 

Essential Looks’un Sonbahar – Kış Koleksiyonu, podyumla salon arasında her zamankinden daha net bir bağlantı kurarak tüm kuaförlere esin kaynağı oluyor. Başarılı Kuaför Emrah Demirci, “Bu yıl kadınlar hem çok iddialı hem de çok havalı olacak. Essential Looks’ta bu yılın trendleri; klasik sevenler için klasiklerin daha keskin çizgilerle yeniden yorumlandığı Urbaganza; daha sade, saf, romantikler için sadeliklerini canlandıracak Texture Tension ve muhteşem lüks kumaşlarda, aksesuarlar ile kombinlenmiş, zahmetsiz görünümler için Color Clash… Daha doğal görünümlerden havalı görünümlere kadar herkesin istediğini alacağı bir sezon olacağına inanıyorum.” şeklinde konuşuyor. Urbaganza ve Color Clash trendlerinin uzun yıllar boyunca tercih edileceğini sözlerine ekleyen Demirci, “Ben daha çok Fresh Cut diye adlandırdığım modern, bir o kadar da farklı bir hava katan bu kesimi lob ve bob kesimle harmanlıyorum. Her yüz tipine yakışan bu kesimin şekillendirilmesi de kullanılması da oldukça rahat. Günlük hayatta kullanılabilen hem spor hem de şık sayılabilecek bu tarz benim favorim.” diyor.

 

 

Havalı ve iddialı…

 

Essential Looks’un Urbaganza trendi havalı, kendinden emin ve umursamaz bir imaj yaratarak şehir yaşamının özgün tavrını ön plana çıkarıyor. Normlar sarsılıyor, beklenmedik kombinasyonlar ile klasikler korkusuzca yeniden tasarlanıyor. Sade bir tasarım özgün hale getiriliyor. Sınırlar belli ve keskin, parlaklık ise ön planda… Emrah Demirci, iddialı olmayı sevenlerin tercih edeceği Urbaganza trendinin daha keskin hatlara sahip saç kesimleri, kâküller ve göz alıcı parlak kıyafetler ile etrafımızı saracağını söylüyor.

 

 

Sadeliğin görkemli duruşu…

 

Emrah Demirci, “Az çoktur” felsefesini benimseyip özenli sadelikten yana olanlara Texture Tension trendini öneriyor. Trendin en önemli özelliği zamansız, abartısız ve ışıkla kaplı olması… Trend, doğal görünümlü küllü saçlarda sihirli ışık desenleri ile fark yaratmayı başarıyor.

 

Cesur renkler ve yumuşak geçişler…

 

Color Clash trendinde cesur renkler, yumuşak geçişlerle bir araya geliyor. Göz alıcı karşıtlıklar, güçlü siluetler ve zıt dokular dikkat çekiyor. Farklı tonlar, etkileyici ışıltılar ve gizli derinlikler kendini gösteriyor. Essential Looks’un Color Clash trendi göz alıcı ve gençlere özgü bir enerji yaratıyor. Kuaför Emrah Demirci, “Cesur renkler ile birlikte sunacağımız kısa saçlarda Color Clash trendini yakında sokaklarda görmeye başlayacağız.” diyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN