HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 12 Ekim 2022

Ekim Ayında Kendimizi İyi Hissettirecek Güzellik Ürünlerini Keşfedelim

Magazinizmir
Güzellik, estetik kozmetik ve kozmetik ürünleri ile beraber stiline özenmek iyi giyinmek kendine ve cildine iyi bakmak gibi konuları temsil eden Venüs gezegeni Ekim ayı boyunca kendi yöneticisi olduğu terazi burcunda en güçlü konumda, Bu durumda ekim ayı boyunca bu konuların enerjisi hepimizi sarıp sarmalıyor olacak sevgili Magazin İzmir AstroBeauty okurları. Terazi burcu moda makyaj parfümler ve cilt bakımı ile ilgili bir burç olduğundan dolayı transit venüs 28 Ekim’e kadar buradan geçerken bizlerde giyim tarzımızı ve cildimizi yenilemek isteyeceğiz hatta ve hatta kendimize olduğumuzdan çok

MakeUp Artist & AstroBeauty Editor

Instagram Account : erdallsagim
E-mail : erdalsagim@gmail.com

1️⃣ Arındır ve Canlandır; Gül suyunun Macadamia yağı ile buluşmasının gücü bu minik maske kutusunda saklı , İçeriğindeki ince peeling tozu olan maske cildinizi nazikçe ölü derilerden arındırırken gül suyu ve Macadamia yağı ile Canlandırıyor.

2️⃣ Yeniden Yapılandır; sonbahar aylarında tek bir ürün ile cilt bakımı rutininizi değiştirmeye ne dersiniz?
Nuxe Creme Fraiche de Beaute 3&1
48 saat nemlendirici ve dolgunlaştırıcı bu bakım kremi cildin anında daha dolgun neme doymuş ve parlak görünmesini sağlıyor üstelik markanın ikonik ve bir o kadar da karşı konulmaz portakal Çiçeği kokusu ile duyularımıza da hitap ederek adeta ruhumuza bir aromaterapi bakımı da sağlıyor.

3️⃣ İkonik Huile Prodigieuse kuru yağ ile baştan aşağı Işıltı seninle. İçeriğindeki 7 farklı botanik yağ sayesinde hem saçlarımızı hem de cildinizi besleyen bu ürün manolya ve vanilya notalarıyla birlikte parfüm etkisi de yaratıyor diyebilirim teninizde.

4️⃣ Peki Ya Dudaklar ? Cildimizde göz çevremizden sonra en ince deri dokusuna sahip olan dudaklarımız çevresel faktörler ve güneşin zararlı ışınları yaz kış demeden etkileniyor ve neredeyse yaşlanma belirtileri de ilk bu bölgelerde ortaya çıkabiliyor dudak bakımında yepyeni bir çağ başlatan ve Dudak bakımına önem veren tüm jenerasyonların beklentisini karşılayacak bu dudak balı içeriğindeki lavanta balı ve organik kamelya yağı ile %95 dudakları nemlendirerek gün içerisinde toplam 4 saat boyunca nemlendirme etkisi sağlıyor.

5️⃣ Ve Eller. Evet Eller de tıpkı yüzümüz gibi vitrinimiz. Yazın sudan kışın soguktan yıpranan eller için Bal içerikli Nuxe Reve de Miel El ve Tırnak bakım kremi Toplantıda, yemekte ya da herhangi bir yerde kendimizi ifade ederken kullandığımız beden dilinde bakımlı eller sergilememiz adına bizlere yardımcı olur.

6️⃣ Nemlendirici Sprey ile Cilt bakımını Sabitle; günün her anında yüzünüze uygulayacağınız bu mist AntiOksidan etkiye sahip olup içeriğinde ki Tatlı badem sütü ve Portakal çiçeğinin kokusu ile Gün içinde Cildinizde Mikro Stresin oluşmasına karşı bir koruyucu kalkan oluştuyor ve Anında taze ve rahatlatıcı bir etki yaratıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN