Dr. Mehmet Öz'ün Zayıflama İçeceği

Dr. Mehmet Öz tarafından tavsiye edilen ve yurt dışında da oldukça revaşta olan doktor Mehmet Öz zayıflama içeceğinin tarifini sizlere sunuyoruz. Bu içecek portakal, greyfurt, ananas gibi C vitamini yüksek meyvelerden oluşuyor.Tarifini verdiğimiz içecekte yer alan greyfurt yağ yakmaya yardımcı olan bir meyvedir, spor yaparak, yediklerinize içtiklerinize dikkat ederek beslendiğiniz takdirde, greyfurt kilo vermenize büyük etki edecektir, greyfurt açlık krizleriyle savaşır, antioksidan dolu özleriyle bedenden toksinleri atar, böylece daha çabuk kilo vermenize yardımcı olur.

Elma sirkesinin ise göbek yağları üzerindeki yağ yakma etkisini artık herkes biliyor . Elma sirkesi kan şekerini dengeler, uzun süre tokluk hissi verir, ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olur. 1 orta boyda portakal 47 kalori, 100 gram greyfurt 50 kalori, 100 gram ananas 59 kalori, 1 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 kalori, 1 tatlı kaşığı balın kalori miktarı ise 15’tir. Dr öz’ün zayıflama içeceğinin 1 bardağı aşağı yukarı 66 kalori’dir.

Malzemeler

1 bardak portakal, greyfurt yahut ananas suyu
2 tatlı kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı

Portakal, greyfurt , ananas bu meyvelerden istediğinizin birinin suyunu sıkın.
İçine 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal ekleyip, yemeklerden yarım saat önce içmeniz yeterlidir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dr, Mehmet Öz, yurtdışı, içecek, portakal, greyfurt, ananas, C vitamini, meyve, yağ, spor, beslenme, antioksidan, toksin, Elma sirkesi, göbek, kan şekeri, denge, tokluk hissi, bölgesel zayıflama, kalori, bal, izmir diyet, diyet izmir, izmir beslenme, izmir sağlık, izmir cemiyeti