HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 12 Kasım 2021

Dr. Evren IŞIK, ‘AndroKLİNİK’ ismini verdiği yeni muayenehanesini düzenlenen muhteşem bir lansman ile tanıttı!

Magazinizmir
Erkekte cinsel sağlığı iyileştirme amacıyla çalışmalarını sürdüren, aynı zamanda erkek üreme sağlığı ile de ilgilenen ve kısa sürede Türkiye’nin en deneyimli cerrahları arasına adını yazdıran Op. Dr. Evren IŞIK, İzmir’deki yeni muayenehanesi AndroKLİNİK’i özel bir davetle hizmete açtı.

Sıra dışı tasarımı, nefes kesen deniz manzarası ve kişiye özel tedavi odaları ile daha proje aşamasındayken tüm Türkiye’nin dikkatini çeken bu özel kliniğin açılış organizasyonu da tasarımı kadar ses getirdi.İstanbul ve İzmir cemiyet hayatından tanınmış isimlerin yanı sıra, yazarlar, akademisyenler ve sanatçıların da arasında bulunduğu 250 seçkin davetli bu muhteşem gecede Dr. IŞIK’ı yalnız bırakmadı. Davet sahiplerinden Dr. Evren IŞIK’ın eşi Dr. Merda Erdemir IŞIK güzelliği ile göz kamaştırırken, tüm konuklar Fransızca şarkılar eşliğinde doyumsuz İzmir körfezi manzarasının keyfini çıkardılar.

Muayenehanesini ‘YENİ NESİL KLİNİK’ olarak tanımlayan Op. Dr. Evren IŞIK, proje ve tasarım aşamasında ise İstanbul’daki başarılı mimari çalışmaları sayesinde tüm Türkiye tarafından tanınan ünlü iç mimar Hasan Burak Akyıldız ile iş birliğine gitti. İzmir’in en prestijli iş kuleleri arasında gösterilen Mistral Ofis Kulesi’nin 37. katında, yerden tam 180 metre yüksekte bulunan ve panoramik İzmir körfezi manzarası ile adeta herkesi kendisine hayran bırakan AndroKLİNİK, başarılı iç mimarın özel tasarımı sayesinde ‘konsept klinik projeleri’ listesinde de üst sıralara adını yazdırmış oldu.

Hem Türkiye hem de dünyanın farklı ülkelerindeki birçok erkek hastanın ilk tercihi olan başarılı cerrah Op. Dr. Evren IŞIK, bundan böyle yeni muayenehanesi olan AndroKLİNİK’te deneyimli kadrosuyla beraber yüksek teknolojili tedavi olanakları sunacak.

FACEBOOK İLE BAĞLAN