HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 13 Aralık 2019

DOĞAL İÇERİKLİ PEELINGLER İLE CİLDİNİZİ YENİLEYİN

Magazinizmir
Doğal kozmetik ürünleriyle Türkiye pazarında adından çokça söz ettirmeye başlayan COSMOLIVE, peeling serisiyle kullanıcılarına yeni bir tecrübe sunuyor.

 Cilt bakım ürünlerinin AR-GE çalışmalarına önem veren UNCA Group, peeling ürünleri özelinde yeni, enerjik, temiz içerikli ve tamamen kullanıcı dostu bir seri çıkardı.

UNAC Group Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Aydın tüketicilerin artık doğallığa daha çok önem verdiğine dikkat çekerek, bu özellikleri taşıyan COSMOLIVE ürünlerinin kaliteleriyle ön plana çıktığının altını çiziyor. Aydın, UNAC Group olarak, Türkiye markası olmanın önemini taşıdıklarını ve küresel pazarda kaliteden asla ödün vermeyeceklerini vurguluyor.

COSMOLIVE Peeling Koleksiyonu içerdiği yüzde 100 doğal mikro şeker tanecikleri, değerli yağlar ve doğal formülüyle cildinizin daima sağlıklı ve daha parlak görünmesini sağlıyor. Daha önce Kahve-Şeker formülüyle sunulan Cosmolive Peeling Cream artık Nar, Kayısı ve Gül özleriyle de raflardaki yerini aldı.

 

 

UNAC Group hakkında…

2015 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlayan UNAC Group, kısa zamanda özellikle Latin Amerika’da etkinliğini artırdı. Şimdiye kadar 65 ülkeden, 200 firma ile iş birliği yapan UNAC Group, her sene uluslararası düzeyde onlarca fuarda ülkemizi temsil ediyor. 2018 yılında Cosmolive natürel üretim tesisleri yatırımını gerçekleştiren UNAC Group, İzmir’deki fabrikasında Türkiye’de çok yetişen gül, defne yaprağı ve zeytin gibi ürünlerin özünden yararlanarak natürel güzellik ürünleri üretiyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN