HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 9 Ocak 2020

AYDINLIK VE DAHA GENÇ BİR CİLT İÇİN; LYN YAŞLANMA KARŞITI SERUM

Magazinizmir
Cildinizi kışa hazırlamaya başladıysanız cilt bakım ürünlerinizin arasına antioksidan özelliği ile bilinen defne içerikli ürünleri de eklemenizin zamanı gelmiş demektir. Lyn Antiaging Serum (yaşlanma karşıtı serum) ile cildinize hak ettiği bakımı sağlamaya hazır mısınız?

Doğadan güç alarak, yaşama değer katan, hayata kolaylık ve renk veren ürünler geliştirmek hedefiyle kadınların en doğal hallerini ortaya çıkaran LYN Skincare ürünleri; defnenin ilhamı ve bilimin gücüyle yepyeni bir hikaye yazıyor. Koyu yeşil rengiyle cilde enerji, canlılık veren defneyaprağı, güçlü antioksidan kapasitesi sayesinde birçok cilt probleminde önleyici ve iyileştirici özelliği ile ön planda… Tıpkı Lyn Yaşlanma Karşıtı Serum gibi…

Cildinizin nemini ve parlaklığını kaybettiğinden endişe duyuyorsanız; Lyn Yaşlanma Karşıtı Serum tam size göre bir ürün. İçeriğindeki yüzde 100 doğal bitkisel yağlar ile cildinize ışıltı veren serum, yaşlanma belirtilerini önlüyor ve cildi canlandırırken yeniliyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünün içeriğinde defneyaprağı yağı, lavanta yağı, günlük yağı, ıtır yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, kalendula yağı, kayısı çekirdeği yağı, jojoba yağı, badem yağı, buğday özü yağı ve Çuha tohumu yağı gibi aktif bileşenler bulunuyor. Bu sayede, doğanın mucizesi cildinize taşıyor. Cildinizde defne mucizesini yaşamaya, Lyn Yaşlanma Karşıtı Serum ile yaşlanma belirtileriyle savaşa başlamaya hazırsanız; denemelisiniz.

Kullanımı; Cildinizi temizledikten sona yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Lyn, Yaşlanma Karşıtı Serum; 187.50 TL

Cildinizi kışa defne ile hazırlayın

Arınmış bir cilt için; LYN Arındırıcı Peeling

Cildiniz matlaşmış ve cansız bir görüntüye sahipse, cildinizde defne mucizesine bir şans vermenizin tam zamanı gelmiş demektir. Lyn Purifying Peeling (arındırıcı peeling) ile temiz, parlak ve yumuşak bir cilde ‘merhaba’ diyebilir, kremsi formülündeki arındırıcı mikro tanecikler sayesinde tıkalı gözeneklerden, siyah noktalardan, yağ ve kirden arındırabilirsiniz.

Doğadan güç alarak, yaşama değer katan, hayata kolaylık ve renk veren ürünler geliştirmek hedefiyle kadınların en doğal hallerini ortaya çıkaran LYN Skincare ürünleri; defnenin ilhamı ve bilimin gücüyle yepyeni bir hikaye yazıyor.

Yaş aldıkça cildimiz kuruyup elastikiyetini kaybeder, yaz aylarında yaşanan uzun süreli güneşlenme sonrasındaysa cilt kurur. Kuruyan cildin elastikiyetini, parlaklığını ve nemini kaybettiğini göz önünde bulundurarak, tedbir almak, doğru ürünlerle cildin ihtiyacını karşılamak gerekiyor.

Lyn Arındırıcı Peeling, kremsi formülündeki arındırıcı mikro tanecikler sayesinde tıkalı gözenekleri siyah noktaya sebep olan yağ ve kirden arındırıyor, gözeneklerin temizlenmesini sağlıyor. Düzenli kullanım sonrasında cilde kaybettiği parlaklığı ve renk dengesini geri kazandırıyor.

Bırakın bu kış defneyaprağı tozu, defneyaprağı suyu ve kil içeren Lyn Arındırıcı Peeling bakımınıza eşlik etsin; size de parlaklık ve yumuşaklık kalsın.

Kullanımı; Haftada bir ya da iki kez, yüzünüze ve boynunuza iki dakika boyunca dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ardından ılık su ile cildinizi durulayın. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Lyn, Purifying Peeling (Arındırıcı peeling); 113.50 TL

90 saniyede etkili bir göz kremi arayanlara;

LYN Göz Kremi

Her gün özenle takip ettiğiniz cilt bakım rutininizin sonuçlarını anında görmek ne kadar harika olurdu! Göz çevresindeki kırışıklık ve koyu halkalar ifadenizin anında değişmesine sebep olurken bazen kullandığınız kremler aynı hızda size çözüm sunamayabiliyor. Lyn Instant Lifting Effect Eye Cream, anında etkili bir göz kremi ve kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir ürün.

Kaz ayakları ve kırışıklıklar maalesef hepimizin en büyük problemi. Uzmanlar göz çevresindeki yaşlanmanın yüzün geri kalanından çok daha erken başladığını ve daha hızlı ilerlediğini söylüyor. Bunun nedeni ise göz çevresindeki derinin daha ince olması, daha az yağ üretmesi… Bu nedenle de daha zayıf bir bariyer oluşturduğundan nemi çabuk kaybetmesi. Peki, buna ‘dur’ demek mümkün mü? Lyn Anında Etkili Sıkılaştırıcı Göz Kremi (Instant Lifting Effect Eye Cream) ile bunu sağlamak mümkün.

Bu ürünü bu kadar farklı kılan, sonuçları için haftalarca beklemek zorunda olmamanız. Özel formül ile anında gözaltı torbalarınızdan ve kırışıklıklardan kurtulmaya etkili bir çözüm sunuyor. Lyn Anında Etkili Sıkılaştırıcı Göz Kremi’nin anlık etkisi iki önemi mineralden kaynaklanıyor. Özel içeriği gözaltındaki torbaların ve göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünün 90 saniye içinde kaybolmasını sağlıyor.

Cildi yaşlanma belirtilerine karşı koruyan ve onaran peptid kompleksi ile zenginleştirilen bu ürün ile tanışıp göz çevrenize hak ettiği bakımı vermeye ne dersiniz?

Lyn, Instant Lifting Effect Eye Cream (Anında etkili sıkılaştırıcı göz kremi); 270,50 TL

@Lyn.skincare ; www.lynskincare.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN