HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 7 Nisan 2022

Aveda, Silikonsuz ve Vegan, Tek Kullanımda Daha Pürüzsüz

Magazinizmir
Aveda'nın yüksek performanslı Smooth Infusion™ koleksiyonu, kabarma ve neme karşı kalıcı koruma sağlayan bitkisel içerikli güçlü bir teknolojiye sahiptir.

Dünyaya özen gösterme misyonuna sahip yüksek performanslı saç bakım markası Aveda, kalıcı pürüzsüz, şık bir görünüm için kabarma ve neme karşı koruma sağlamak üzere oluşturulan yeni ve gelişmiş Smooth Infusion™ Koleksiyonu’nu yeniden tanıtıyor. Koleksiyonun çok amaçlı şekillendiricileri ile tüm saç tiplerinin ve dokularının 72 saate kadar elektriklenmesini önleyebilirsiniz.

Aveda'nın %95 doğal içerikli Smooth Infusion™ Koleksiyonu, bitki polimer kalkanı ve botanik pürüzsüzleştirici yağ karışımı içerir ve tek bir kullanımda saça anında pürüzsüz ve yatıştırılmış sonuçlar kazandırır. Bu çift etkili teknoloji, saçı silikonlar olmadan nemden korur[1].

Nasıl çalışır: İlk olarak, hint fasulyesi bitkisi özünden oluşturulan botanik kompleks, saç tellerini anında kaplar ve suyu hapsederek silikonsuz koruma sağlar. Ardından, kalahari kavun tohumu yağı ve tamanu yağı ile formüle edilmiş pürüzsüzleştirici botanik yağ karışımı, saç yüzeyini yumuşaklık ve parlaklık için pürüzsüzleştirir ve bakım yapar.

Aveda’nın Saç Bakımı Araştırma ve Geliştirme Bölümü Direktörü Camille Sasik, “Yüksek performanslı ve doğal içerikli ürün uzmanlığımızdan yararlanarak, Smooth Infusion™ koleksiyonunda nemi engellemek ve kabarmaya karşı koruma sağlamak için bitki polimer kalkanı kullandık.” diye belirtiyor ve devam ediyor: "Bu, performanstan ödün vermeden silikonları bitki kaynaklı alternatiflerle değiştiren heyecan verici bir teknolojik gelişmedir - aslında, önceki silikon bazlı formülümüzden daha iyi, daha uzun ömürlü sonuçlar verir. İşte yeşil kimyanın gücü bu!" 

FACEBOOK İLE BAĞLAN