HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 8 Mart 2022

Aveda ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren yeni saç onarıcı gece serumunu sunar.

Magazinizmir
Yeni Botanical Repair™ Saç Onarıcı Gece Serumu, 3 katmanlı yoğun saç onarımı ile saçı gözle görülür şekilde canlandırır ve dönüştürür.

Dünyaya özen gösterme misyonuna sahip yüksek performanslı vegan saç bakım markası Aveda, ilk saç onarıcı gece serumunu tanıtacağını duyurdu. Vegan, %99 doğal türevli ve hafif yapılı formüle sahip serum, saç üzerinde görünmez bir koruyucu katman yaratarak kolayca saça nüfuz ediyor, uyku sırasında yıpranmayı ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı oluyor. Saçı güçlendirmeye yardımcı olan ve besleyen yeni Botanical Repair™ Saç Onarıcı Gece Serumu ile gözle görülür şekilde onarılmış bir görünüm kazanan saçlarla uyanın!

 

Botanical Repair™ serisinin ileri bitkisel onarım teknolojisi ile güçlendirilen bu gece serumu, saç telinin iç korteksinde yeni bağlar oluşturarak saçı güçlendirmeye, onarmaya ve gelecekteki yıpranmalara karşı korumaya yardımcı oluyor. Geceleri saçın dış etkenlere maruz kalmadığı zamanlarda, en etkili performansı göstermek üzere formüle edilmiş olan bu ürün, 8 saat boyunca kesintisiz saç onarımı sağlıyor. Ayrıca Botanical Repair™ Saç Onarıcı Gece Serumu, kırılmış saç uçlarının görünümünü yalnızca bir gecede %84 oranında azaltmaya yardımcı olan nangai yağı içeriyor.

 

Serumun hafif yapılı, hızla emilen etkisine ve yüksek performanslı faydalarına ilham veren, “Saçta Cilt Bakımı Etkisi” olarak da bilinen ‘skinification’ trendi ise hızla büyüyen trendler arasında yer alıyor. Aveda'nın Saç Bakımı Araştırma ve Geliştirme Direktörü Camille Sasik PhD. konuyla ilgili “Aveda olarak, marka değerlerimizden ödün vermiyoruz. Ekibimizin bu ürünün etkisini ve performansını tam olarak elde etmesi 2 yıldan fazla sürdü" diyor ve sözlerine “Botanical Repair™ Saç Onarıcı Gece Serumu ile kullanıcılarımız, yıpranmış saçlarını gece boyunca kesintisiz bitkisel türevli bir bakım ile onarabilecekler. Ayrıca, artık Botanical Repair™ serisinde yeni bağlar oluşturma faydasına ek olarak, kırılan saç uçlarının görünümünü de onarmaya yardımcı olan bir ürün sunmaktan dolayı da heyecan duyuyoruz” diyerek devam ediyor.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN