HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 19 Aralık 2019

ATELIER REBUL İLE CİLDİNİZE EKSPRES BAKIM

Magazinizmir
Atelier Rebul, sadece bir kaç dakika içinde gergin ve pürüzsüz bir cilt görünümünün özel formülünü 'Anında Sıkılaştırıcı Kompleks' ile sunuyor.

 Atelier Rebul, yeni yılda cildinize mucize dokunuşlar yapmaya hazır. Olgun cilt bakımının en özel ürünlerinden olan Anında Sıkılaştırıcı Kompleks, formülüyle vazgeçilmezler listenizde yer almaya aday. Yüzde 97,59 doğal içerikli sıkılaştırıcı, uygulanır uygulanmaz ince bir film tabakası halinde cildi kaplayarak beş dakikadan kısa bir sürede gergin ve pürüzsüz bir cilt sağlıyor. Düzenli kullanımla ise; ince çizgi ve kırışıklık bakımını yapıyor, daha genç ve aydınlık ciltler vadediyor.

Düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik Asit ve Pullulan gibi doğal kaynaklı içeriğe sahip Anında Sıkılaştırıcı Kompleks, aynı zamanda içeriğindeki Palmitoleik asit ve omega yağ asitlerinden zengin Macadamia Yağı ile cilt yapısını destekliyor, antioksidan etki sağlıyor. Frankincense yağı ile de stres giderici, iyileştirici, cilt yapısını güçlendirici ve elastikiyetini düzenleyici etkisi olan Anında Sıkılaştırıcı Kompleks, cildi yeniliyor ve genç bir görünüm sağlıyor. Su bazlı hafif yapısıyla cilde kolayca yayılan sıkılaştırıcı, hızlı emiliyor ve uygulama sonrası mat, kadifemsi bir etki yaratıyor.   

* Atelier Rebul Anında Sıkılaştırıcı Kompleks, mineral yağ, paraben, ftalat, suni renklendirici, sentetik parfüm içermez.

 Atelier Rebul Anında Sıkılaştırıcı Kompleks Fiyat: 269.90 TL

FACEBOOK İLE BAĞLAN