HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 11 Ekim 2022

ASHLEY JOY İLE GÜZELLEŞMENİN ŞİMDİ TAM ZAMANI

Magazinizmir
Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim bakım ürünleri ve yenilikleri ile ilgi görmeye devam ederken Kasım ayına özel %50’ye varan avantajlı alışveriş müjdesini de veriyor!

Saç kategorisine yeni eklenen Boya Koruyucu serisi dahil saçınızın ihtiyacına yönelik geliştirilen serilerle, şampuandan kreme, saç bakım spreyinden maskelere, saç şekillendirme, saç fırçası, kuru şampuan yani saça dair aklınıza gelen ne varsa her biri Ashley Joy’da sizi bekliyor. Kaş & kirpik serumu, tırnak bakım fırçası, yenileyici el kremi, manikür ve pedikür peelingi güzelliğiniz için mutlaka göz atmanız ve denemeniz gerekenler arasında yer alıyor. Üstelik hepsi Black Friday ayı olarak bilinen Kasım’a özel avantajlı fiyatlarla… Ashley Joy’un hem 8 - 13 Kasım hem de 22 - 28 Kasım tarihleri arasında geçerli olan ve %50’ye varan indirimine www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ulaşabilir, adresinize teslim bu avantajlı alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Unutmadan; Ashley Joy’un erkeklere ve çocuklara özel ürünleriyle bu güzelliği sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.


Editöre Not:
Ashley Joy Hakkında;
Markanın yolculuğu Aslı Şen’in kendi saçları için ihtiyaç duyduğu, tamamen doğal içerikli bakım ürününü araştırmasıyla başlar. Farklı yağları ve bitki özlerini karıştırarak yarattığı bakım yağını yakınlarına hediye eden Aslı Şen, kendisinde gördüğü olumlu etkileri çevresinde de gözlemler ve bu konuda yoğun talep almaya başlar. Bu vesile ile Aslı Şen 2016 yılında markası Ashley Joy’u kurar. Dünyaca ünlü bitki bilimi uzmanları ve kimyagerler Ashley Joy için doğal içerikli özel formüller geliştirir. Kişisel bakım konusunda ne istediğini ve neye ihtiyaç duyulduğunu çok iyi anlayan ve bunlar için etkili ve ulaşılabilir ürünler geliştirmeye önem veren Aslı Şen’in yoğun araştırmaları sayesinde 2016’dan bu yana Ashley Joy markası ve ürün çeşitliliği büyümeye devam eder. Kadın, erkek, çocuk için birçok kategoride ve farklı ihtiyaçlara yönelik saç bakım ürününün yer aldığı Ashley Joy’da, kaş & kirpik serumu, el ve ayak bakım ürünleri de bulunmaktadır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN