HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

RÖPORTAJLAR -- 2 Aralık 2019

MAGAZİN İZMİR DERGİSİ ARALIK'19-OCAK'20 SAYISI SİZLERLE

Magazinizmir
Bana “Bu güzel çifti ilk gördüğünde ne hissettin?” diye sorsanız "Sanki birbirleriyle ve tüm hayatla bambaşka bir anlaşma imzalamış gibi duru ve sade” derim. 1.5 yıllık aşklarını 3 ay önce evliliğe taşıyan mutlu çiftin bu halleri “Dünya’yı iyilik ve sevgi kurtaracak” dedirtecek nitelikte...

İnsan aşık olduğunda yeniden doğarmış. Ben de sizi baştan yaratan bu aşk hikayesinin ilk günlerine dönmek istiyorum. Nasıl tanıştınız?

Deniz: İkimizin de menajeri Kahraman Özden. Bizi o tanıştırdı. Bir kez buluştuk sohbet ettik, sonra sekiz ay hiç görüşmedik. Kahraman vasıtasıyla tekrar bir araya geldik ve sonrasında hiç ayrılmadık.

Barış: Kahraman vesile oldu, "Çok düzgün ve güzel bir kız" dedi. Sağolsun benim için de Deniz’e çok olumlu şeyler söylemiş. Biz de birbirimizi tanımak istedik. İlk karşılaştığımızda kafalar biraz dağınıktı, işe çok kanalizeydik, tekrar görüştüğümüzde ne kadar uyumlu olduğumuzu fark ettik.

Deniz’in en çok hangi özellikleri sana "İşte hayatımın kadını" dedirtti?

Barış: Espri anlayışımız çok uyuyor, Aynı şeylere gülebiliyoruz. Beraberken hiç sıkılmadığımızı farkettim. Dünyanın en iyi insanlarından biri ve çok güzel...

Senin için nasıl gelişti?

Deniz: En baştan itibaren aramızda harika bir enerji vardı, onun yanında kendimi hep çok iyi ve güvende hissettim. Tabii ilk etkilenmemde yakışıklılığının da payı var.

Yurtcu çiftinin aşklarına dair bilinmeyenler ve daha fazlası için:

https://open.dergilik.com.tr/magazineDetail/42274

FACEBOOK İLE BAĞLAN