HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

RÖPORTAJLAR -- 8 Aralık 2022

La Derma'da güzellik dolu bir 3.yıl!

Magazinizmir
Tüm Zayıflama Paketlerinde %20 indirim...

İzmir Narlıdere’de hizmet veren La Derma’nın başarılı işletmecisi Nuray Erdoğan, Magazin İzmir’de merak edilenleri yanıtladı. Kadın erkek herkesin ilgisini çokca çeken La Derma, işinde oldukça uzman bir çizgide.

Yaklaşık 3 yıldır alanında uzman 6 kişilik ekibi ile müşterilerinden harika geri dönüşler alan güzellik merkezi, farklı cilt bakım protokolleri, kalıcı makyaj, birden fazla zayıflama uygulamaları ile oldukça popüler bir hizmet sunmakta. Buradan herkes güzel ayrılıyor...

"Yenilikleri yakından takip ediyoruz!"
La Derma ekibi, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek Türkiye ve dünyada düzenlenen fuarlara katılıp verdiği hizmeti oldukça güncel tutuyor, yeniliklerden uzak kalmamayı sürdürüyor. Bu da; verilen hizmet kalitesini artırarak iyi geri dönüşlerin başlangıcını hazırlayan bir durum oluyor haliyle. Danışanlarının beklentileri doğrultusunda etkin bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bir çalışma prensibi edinildiği içinse hiçbir sorun cevapsız kalmıyor, birlikte etkin çözümler üretiliyor. Kişiye özel bir plan çıkartılıp istenilen doğrultuda hareket ediliyor. Burada, gönül rahatlığı ile müşteri memnuniyeti oldukça ön planda diyebiliriz.

"Önceliğimiz Hijyen..."
Müşterilerin burayı tercih sebeplerinin başında geliyor hijyen. Tüm ekibiyle birlikte oldukça özverili bir çalışma ortamı yaratan La Derma'nın bu konudaki hassasiyeti, güzellik merkezine olan güveni günden güne artırmakta.

“Kişiye özel güzellik algısı için buradayız!”
Cilt bakımında leke, antiaging, gözenek protokollerini uygulanırken bunların tedavisinde Medikal bir İngiliz markası olan Medik8 ürünlerine yer veriliyor. Uygulama esnasında deri yüzeyinde kalan işlemler yapılıp vücut şekillendirmede ise tamamen yağları parçalamaya yönelik bir çizgi izleniyor. Tüm bunların yanında ise bronzluktan vazgeçemeyen müşteriler içinse solaryum hizmeti de verilmekte.

Bölgesel zayıflama işlemi La Derma ile çok kolay!

"Bölgesel Zayıflama Cihazı “New turbo 8G” Vibro Masajı ile vücudunu harekete geçir... "

Müşteriler istediği zayıflama etkisini bu masaj sayesinde yaşıyorlar.
Bu cihaz; kişinin yağ dokusuna enerji aktarmak için yüksek frekanslı titreşim kullanarak vücuttaki kan dolaşımı ve yağ yakımını hızlandırıyor. Fazla yağ ve toksinlerin hızla çözünüp lenfatik sistem ve ter bezleri yoluyla atılmasını sağlayan “New turbo 8G”, yağ dokusu minimuma indirilmiş vücutla daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Etkisine inanamayacaksınız...

Bölgesel Zayıflama Kalıcı Olur Mu?
"Elbette bölgesel incelme kalıcı bir etki sunar. Fakat kişinin hareketsiz bir yaşam sürmeye devam etmesi, sağlıksız ya da dengesiz beslenmesi gibi nedenlerle incelme elde edilen bölgede yeniden yağlanma etkisi söz konusu olabilmektedir. Bölgesel zayıflama işlemini, zayıflama konusunda bize çok fazla katkı sağlayan mucizevi bir etken olarak düşünmeli ve işlem sonrasında hayatımızı daha sağlıklı bir çizgide tutmaya özen göstermeliyiz. Bu, yapılan işlemi daha sürdürülebilir kılacaktır."

La Derma'da güzellik rüzgarları esiyor, mutlaka bir göz atın ve 3.yıl özel tüm Zayıflama Paketlerindeki %20 indirimi kaçırmayın...
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN