HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

RÖPORTAJLAR -- 16 Kasım 2023

Burak&Tuğçe Karadağ

Magazinizmir
Burak&Tuğçe Karadağ

 Ünlü bir İzmir düğün fotoğrafçısı olan Burak Karadağ, hayatının aşkı Tuğçe Kublay ile gerçekleştirdikleri gösterişli törenle 28 Eylül'de Bella Vista Event'te evlendi. Bu muhteşem düğün töreni, İzmir organizasyon sektörünün önde gelen isimlerin katılımıyla muhteşem dans gösterinin renk kattığı parti tadında bir düğün ve Bella Vista Event'in deniz manzarası ile şık salonunda , unutulmaz bir gece yaşandı.


Düğün töreninde gelin ve damadın mutluluğu, herkes tarafından hissedildi. Tuğçe Kublay, zarif bir gelinlik giyerek, gelinlik seçimindeki muhteşem zevkini ortaya koydu. Burak Karadağ ise şık bir yaz rengi smokin tercih etmişti. Düğünün en romantik anlarından biri, gelin ve damadın ilk dansıydı. Romantik bir şarkı eşliğinde gerçekleştirilen bu dans, konukların gözlerini kamaştırdı. Düğün sonrasında, konuklar gelin ve damada tebriklerini sunarak, onların mutluluğuna ortak oldular. Burak Karadağ ve Tuğçe Kublay, hayatlarının en önemli gününde, sevdikleri insanlarla birlikte unutulmaz bir hatıra biriktirdiler. Çiftin yeni hayatlarına şahitlik edenler ise Umut Aybar ve Canan Karagülle oldu. Etkinlik sektörünün önde gelen isimleri organizasyonu üstlendi. Çiftimiz balayı rotası olarak Maldivler'i tercih ettiler. Düğün Organizasyonlarında çok sayıda tanınmış isimler vardı.

Mekan: Bella Vista Event

Organizasyon: By Mira Consept Hande ÇOBAN Organizasyon: Tor Ajans Wedding Mert iLGiN Dans Gösterileri: DanceArtizmir Umut AYBAR Dans: BellyGizemDancer Gizem BAYRAM Fotoğraf: Burak KARADAĞ Team

Müzik: Dj Sani

Perkusyon: ismet ÇAKMAK Karşılama: KareSanat Yiğit ONGUR Gelinlik: Roxellia Bridal Gülsüm ÇiTAK

Damatlık: Kupon By Tosyalı Makeup: Filiz Koruyan

Saç Tasarım: Afiyap YAVUZ

Saç Tasarım: NV Barbershop Nurettin VAROL

Takı: Adil Kuyumculuk

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN