HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 12 Aralık 2016

Yılbaşı İçin Muhteşem 7 Kombin Önerisi

Magazinizmir
Yılbaşı gecesinde elbette herkes şık olmak ister. Sizler için derlediğimiz modellere bir göz atın.

Payet: Göz Alıcı Şıklık 

Yılbaşında göz kamaştırmak isteyen kadınların vazgeçilmezi, payetli parçalar... Işıltınızı bir adım daha öne çıkarmak için doğru parçaları birleştirin ve gecede yıldız gibi parlayın.

Siyah: Asaletin Diğer Adı

Her kadının olmazsa olmazı, siyah parçalar... Yılbaşı gecesi de siyahın asaletini taşımak istiyorsanız, ideal parçaları bir araya getirin ve istediğiniz havayı yakalayın.

Gold: Sarının Altın Çağı

Dikkat çekmek için bir parça yeter... Gold rengi ayakkabılarınızla ve onu tamamladığınız mükemmel parçalarla geceye damga vurun.

Kadife: Romantik Dokunuş

Gecenin romantiği siz olun! Yumuşak, romantik, zarif ve gösterişli... Yılbaşı gecesi yansıtmak istediğiniz hava, kadife kombininde saklı.

Gece Mavisi: Biraz Gizem

Geceye biraz gizem katmaya ne dersiniz? İhtişam, güç ve gizemi yansıtmak için doğru bir tercih... Gece mavisi kombininizle gecenin büyüleyici ismi olun.

Etkileyici ve Havalı: Deri

Zamansız trend deri... En havalı, en etkileyici kombinlerin baş mimarı deri ile harikalar yaratabilirsiniz. Yılbaşı gecesi, tarz duruşunuzla çok konuşulacaksınız.

Çarpıcı ve İddialı: Kırmızı

Yılbaşı demek, kırmızı demek... Kırmızının albenisini doğru saç, makyaj ve aksesuarla zirveye taşıyabilirsiniz. Yılbaşı gecesi kırmızının içinde çok güzel görüneceksiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN